Autovrakoviště, výkup autovraků – Opava

Autovrakoviště poskytují své služby v oblasti výkupu autovraků, ekologické likvidace vozidel, výkupu autodílů, prodeje autodílů a odvozu autovraků. Přehled autovrakovišť v lokalitě Opava.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Kőnig Aleš - Autovraky

Boženy Němcové 137, Chlebičov Bezdlužná Ověřená

Naše firma je zaměřena především na ekologickou likvidaci autovraků, mezi naše další služby patří odvoz autovraků, prodej náhradních dílů, mechanické, karosářské a lakýrnické práce. Využít můžete také naši odtahovou službu.

2OPAMETAL s.r.o. (pobočka Opava)6 poboček

Vančurova 28, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Výkup železného šrotu a barevných kovů, olověných autobaterií i s elektrolytem i kompletních elektromotorů. Svozy odpadů našimi vozy, lisování železného šrotu na mobilním lisu, přistavení kontejneru pro naložení odpadu, práce s hydraulickou rukou.

3Beneš Pavel- BENNCAR

1.6
★★★★★
★★★★★
(4)
Markvartovická 1928…, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz autovrakoviště a sběrného dvora (barevné kovy, železný šrot). Naše firma úspěšně působí na trhu již 10 let. Specializuje se na nákup a prodej nových i použitých náhradních dílů, především na vozy ŠKODA. Poskytujeme také široký sortiment náhradních dílů značky VW, AUDI a SEAT. Převážnou…

4AUTOKOMPLEX R+T Opava s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Ostravská 282/108, Suché Lazce Bezdlužná

Prodáváme nové i použité náhradní díly na automobily. Provozujeme autoservis, autoopravnu a vrakoviště. Nabízíme mechanické práce a montáž zakoupených dílů na počkání. Naše odtahová služba funguje nonstop.

5LB SERVICE s.r.o. (pobočka Opava, Předměstí)5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Těšínská 1692/53, Opava, Předměstí
Otevřeno od 9:00

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme výkup veškerých vozidel, ekologickou likvidaci vozidel a autovraků.

6Maralík Jakub - Výkup-Autovraků.eu (pobočka Opava)8 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Ratibořská 1211/18, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem autovraků a starších vozidel - ekologická likvidace vozidel s odtahem zdarma. Máme reálné výkupní ceny, v hotovosti zaplatíme a zdarma odvezeme každé auto nebo vrak.

7Pavelek František - OK-CAR

4.2
★★★★★
★★★★★
(47)
Stěbořice 26, Stěbořice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autovrakoviště nabízející ekonomickou likvidaci odpadů. Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu.


Autovrakoviště, výkup autovraků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Autovrakoviště, výkup autovraků v lokalitě Opava – detailní popis

Výkup autovraků 

Vykupujeme nepojízdné, havarované nebo jinak poškozené automobily. Výkup bouraných vozidel je vhodným řešením, pokud jste zjistili, že oprava vašeho vozidla by byla finančně náročná a nevyplatila by se. Pro vaše vozidlo si přijedeme, naložíme ho a odvezeme ho k ekologické likvidaci. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci vozidla pro odhlášení automobilu z registru. S likvidačním protokolem odhlásíte vozidlo z registru vozidel na odboru dopravy a ukončíte pojistnou smlouvu o povinném ručení. Když budete potřebovat, můžete využít naší služby, kdy za vás vyřadíme automobil z registru vozidel.

Ekologická likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel je jediným způsobem, jak se zákonně zbavit starého, nepojízdného, poškozeného nebo havarovaného vozidla. Je zákonnou povinností každého majitele vozidla provést ekologickou likvidaci vozidla a je nezbytnou podmínkou pro vyřazení vozidla z registru motorových vozidel na úřadě i pro ukončení povinného ručení. 

Výkup autodílů

Vykupujeme samostatné náhradní díly i celá vozidla, která jsou vhodná pouze na náhradní díly.

Prodej použitých autodílů 

Prodáváme použité náhradní díly. Výhodou použitých autodílů je, že jsou levná a vy tak nemusíte utrácet za nové náhradní díly. Prodáváme motory, startéry, alternátory, palivová čerpadla, palubní desky, automobilové dveře, sedadla a mnoho dalších náhradních dílů. 

Odvoz autovraků

Odtahujeme nepojízdná vozidla, vozidla po dopravní nehodě i vozidla, kterým skončila STK.