Autovrakoviště, výkup autovraků – Frýdek - Místek

Autovrakoviště poskytují své služby v oblasti výkupu autovraků, ekologické likvidace vozidel, výkupu autodílů, prodeje autodílů a odvozu autovraků. Přehled autovrakovišť v lokalitě Frýdek - Místek.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1MILATA s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(286)
Dobrá 203, Dobrá
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autovrakoviště nabízí ekologickou likvidaci vozidel a autovraků zdarma. Prodává použité náhradní díly a levné autodíly. Nabíze prodej pneu a disků, pneuservis, kovošrot a přepravu.

2Vlček Daniel, Ing. - DAVL Nissan - autovrakoviště, servis

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Sadová 3518, Frýdek-Místek -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí náhradní díly na všechny typy vozidel zn. NISSAN. Prodává ojeté vozy NISSAN a autodoplňky. Provádí také autoservis všech značek a ekologickou likvidaci, STK a měření emisí.

3Autovrakoviště Milata1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(267)
Dobrá 203, Dobrá
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz autovrakoviště - ekologická likvidace vozidel, prodej náhradních dílů, prodej pneu a disků, služby pneuservisu. Dále také služby kovošrotu a přepravy.

4AUTO HERC, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(115)
Frýdlantská 2315, Frýdek-Místek -…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma nabízí prodej a výkup kvalitních automobilů, servisní a karosářské práce na všechny typy vozidel.

5Vrakoviště MILATA1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(274)
Dobrá 203, Dobrá
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vrakoviště MILATA, se sídlem Dobrá 203, 739 51, Dobrá, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 67137, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

6GLAMOUR WISH, s.r.o.

GLAMOUR WISH, s.r.o., se sídlem Jamnická, 738 01, Staré Město, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 314058, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: výroba, obchod…

7AUTOVRAKOVIŠTĚ SVIADNOV s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(133)
Ostravská 49, Sviadnov Bezdlužná

AUTOVRAKOVIŠTĚ SVIADNOV s.r.o., se sídlem Ostravská 49, 739 25, Sviadnov, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 67686, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5…

8AUTOVRAKOVIŠTĚ SVIADNOV s.r.o. (pobočka Sviadnov)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(126)
K čističce 500, Sviadnov
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

AUTOVRAKOVIŠTĚ SVIADNOV s.r.o., se sídlem K čističce 500, 739 25, Sviadnov, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 67686, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5…

9Maralík Jakub (pobočka Frýdek-Místek, Frýdek)8 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Národních mučedníků…, Frýdek-Místek,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme rychlý a bezstarostný výkup autovraků a starších vozidel pro ekologickou likvidaci. Nabídneme reálnou výkupní cenu, v hotovosti zaplatíme a zdarma auto odvezeme.

10LB SERVICE s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek, Místek)5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Družstevní 311, Frýdek-Místek,…
Dnes už má zavřeno

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme výkup veškerých vozidel, ekologickou likvidaci vozidel a autovraků.


Autovrakoviště, výkup autovraků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Autovrakoviště, výkup autovraků v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Výkup autovraků 

Vykupujeme nepojízdné, havarované nebo jinak poškozené automobily. Výkup bouraných vozidel je vhodným řešením, pokud jste zjistili, že oprava vašeho vozidla by byla finančně náročná a nevyplatila by se. Pro vaše vozidlo si přijedeme, naložíme ho a odvezeme ho k ekologické likvidaci. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci vozidla pro odhlášení automobilu z registru. S likvidačním protokolem odhlásíte vozidlo z registru vozidel na odboru dopravy a ukončíte pojistnou smlouvu o povinném ručení. Když budete potřebovat, můžete využít naší služby, kdy za vás vyřadíme automobil z registru vozidel.

Ekologická likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel je jediným způsobem, jak se zákonně zbavit starého, nepojízdného, poškozeného nebo havarovaného vozidla. Je zákonnou povinností každého majitele vozidla provést ekologickou likvidaci vozidla a je nezbytnou podmínkou pro vyřazení vozidla z registru motorových vozidel na úřadě i pro ukončení povinného ručení. 

Výkup autodílů

Vykupujeme samostatné náhradní díly i celá vozidla, která jsou vhodná pouze na náhradní díly.

Prodej použitých autodílů 

Prodáváme použité náhradní díly. Výhodou použitých autodílů je, že jsou levná a vy tak nemusíte utrácet za nové náhradní díly. Prodáváme motory, startéry, alternátory, palivová čerpadla, palubní desky, automobilové dveře, sedadla a mnoho dalších náhradních dílů. 

Odvoz autovraků

Odtahujeme nepojízdná vozidla, vozidla po dopravní nehodě i vozidla, kterým skončila STK.