Autovrakoviště, výkup autovraků – Šumperk

Autovrakoviště poskytují své služby v oblasti výkupu autovraků, ekologické likvidace vozidel, výkupu autodílů, prodeje autodílů a odvozu autovraků. Přehled autovrakovišť v lokalitě Šumperk.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Autovrakoviště ŠPK s.r.o.

Zábřežská 2834/79, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vrakoviště vykupující nákladní vozidla i nekompletní automobily k ekologické likvidaci. Odvoz zajistíme zdarma. Prodáváme použité náhradní díly a jeté pneu. vyřídíme za Vás vyřazení vozidla z registru silničních vozidel. Vlastníme odtahovou službu do 3,5 tuny. Jediná certifikovaná společnost v…

2Loub Jan

Vyhnálovská 181, Postřelmov
Dnes už má zavřeno

Zabývám se provozem sběrny autovraků. Nabízím pneu a náhradní díly. Provozuji autoservis a pneuservis.

3Siegel Rostislav

3.9
★★★★★
★★★★★
(27)
Bohdíkovská 2486/95, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autovrakoviště, prodej náhradních dílů. Ekologická likvidace autovraků.


Autovrakoviště, výkup autovraků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Autovrakoviště, výkup autovraků v lokalitě Šumperk – detailní popis

Výkup autovraků 

Vykupujeme nepojízdné, havarované nebo jinak poškozené automobily. Výkup bouraných vozidel je vhodným řešením, pokud jste zjistili, že oprava vašeho vozidla by byla finančně náročná a nevyplatila by se. Pro vaše vozidlo si přijedeme, naložíme ho a odvezeme ho k ekologické likvidaci. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci vozidla pro odhlášení automobilu z registru. S likvidačním protokolem odhlásíte vozidlo z registru vozidel na odboru dopravy a ukončíte pojistnou smlouvu o povinném ručení. Když budete potřebovat, můžete využít naší služby, kdy za vás vyřadíme automobil z registru vozidel.

Ekologická likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel je jediným způsobem, jak se zákonně zbavit starého, nepojízdného, poškozeného nebo havarovaného vozidla. Je zákonnou povinností každého majitele vozidla provést ekologickou likvidaci vozidla a je nezbytnou podmínkou pro vyřazení vozidla z registru motorových vozidel na úřadě i pro ukončení povinného ručení. 

Výkup autodílů

Vykupujeme samostatné náhradní díly i celá vozidla, která jsou vhodná pouze na náhradní díly.

Prodej použitých autodílů 

Prodáváme použité náhradní díly. Výhodou použitých autodílů je, že jsou levná a vy tak nemusíte utrácet za nové náhradní díly. Prodáváme motory, startéry, alternátory, palivová čerpadla, palubní desky, automobilové dveře, sedadla a mnoho dalších náhradních dílů. 

Odvoz autovraků

Odtahujeme nepojízdná vozidla, vozidla po dopravní nehodě i vozidla, kterým skončila STK.