Zemědělské stroje a zemědělská technika – Brno - město

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1AKP spol. s r.o.- Čerpadla, postřikovače1 pobočka

AKP je přední výrobce a dodavatel postřikovačů a rosičů pro zemědělství. Dále dodává trysky, čerpadla a vysokotlaké čističe.

2AKP spol. s r.o. - e-shop (pobočka Brno-Maloměřice)1 pobočka

On-line prodej plastových a keramických trysek pro postřikovače.

3Pro Leasing s.r.o.

Nabídka leasingu pro osobní a užitkové automobily, dopravní technika, autobusy, stavební, zemědělské a lesnické stroje, technologie a manipulační technika.

4MONSTA Brno, spol. s r.o.8 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaštanová 617/141b, Brno-Heršpice Bezdlužná

Nabízíme prodej traktorů, servis a prodej náhradních dílů k zemědělské technice, mechanizaci a stavebním strojům značek Zetor UŘI, UŘII, ZŤS, Ursus, Deutz-Fahr, Massey Ferguson, Fortschritt, Vari, Class, New Holland, John Deere, Honda,Johnsered, UNC, UNO53, UNK, Opall-agri, Amazone, Manatech,…

5Vladimír Fiala - Fima Brno1 pobočka

Poděbradova 273/96, Brno-Ponava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme zahradní techniku, zahrádkářské potřeby, bazénovou chemii, nemrznoucí kapaliny a oleje.

6MOZA, s.r.o.1 pobočka

Zajišťujeme dodávku technologií pro zemědělství od projekce, přes výrobu až po samotnou realizaci a následný servis. Kromě nových zařízení modernizujeme i starší technologie. Zaměřujeme se zejména na skladování, dopravu a třídění zemědělských produktů.

7A. Pöttinger, spol. s r.o.2 pobočky

Výrobce strojů na sklizeň pícnin, zpracování půdy, setí, žací stroje, obraceče, shrnovače, lisy a ovíječky, samosběrací a senážní vozy, pluhy, radličkové a diskové podmítače, rotační brány, mechanické a pneumatické secí stroje.

8AGROING BRNO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Veslařská 3071/25, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Firma AGROING BRNO s.r.o. patří mezi největší dodavatele posklizňových linek, strojů a technologií pro zemědělce. Realizujeme výstavbu a modernizace posklizňových linek, dodáváme technologie skladování, čištění a sušení obilí, zařízení pro posklizňovou úpravu obilovin a olejnin při využití…

9AGROINTEG s.r.o.

Výrobce rozmetadel průmyslových hnojiv RAUCH, kompletní sortiment pro rostlinnou výrobu, aplikaci minerálních hnojiv.

10ALFA PROFI s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Útěchov 52, Brno-Útěchov Bezdlužná

Příkopové sekačky, mulčovače, křovinořezy, podkopové stroje, malotraktory, traktory, sněhové frézy, atd. značky FRONTONI, MORIS BRANSON, nabídka dalšího příslušenství, záruční i pozáruční servis.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Zemědělské stroje a zemědělská technika v lokalitě Brno - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělské stroje a zemědělská technika najdete 39 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 35 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Brno - město.