Zemědělské stroje a zemědělská technika – Ostrava - město

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Fröhlich Kristián- Ekologická likvidace vozidel

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Výtopny 10, Ostrava, Zábřeh Bezdlužná

Zabýváme se ekologickou likvidací osobních automobilů, dodávek, nákladních vozidel i zemědělských strojů. Vykoupíme Váš pojízdný automobil i vrak určený k odhlášení z registru vozidel. Disponujeme technikou s hydraulickým ramenem a navijákem na 12 tun. Vyprostíme vozidlo i z těžko dostupného terénu…

2AHOS CZ, s.r.o.1 pobočka

Poskytujeme zahradní, zemědělské a technické služby. Jsme autorizovaný prodejce značky Husqvarna, Partner, McCulloch, dále traktorů Solis a Europard. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dále se zaměřujeme na návrhy a realizace zahrad, údržbu komunikací, areálů a chodníků.

3TRUCK FILTER CZ s.r.o.

Palackého 1159/78B, Ostrava-Přívoz
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme veškeré náhradní díly a příslušenství pro nákladní automobily. Prodáváme značky Scania, Volvo, Man, Daf, MB RYMEC a další.

4SYNPRO Severní Morava, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Mongolská 1470/42, Ostrava, Poruba

Zahradní traktory, zemědělská, komunální a vinařská technika i náhradní díly. Vinařské opěrné konstrukce, tyčky, sloupky, nerezové a pozinkované dráty. Sekání trávníku plošným a stranovým mulčovačem, sekání příkopů příkopovým ramenem Bomford.

5BV - Technika, a.s. (pobočka Ostrava-Polanka nad Odrou)2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(24)
K Vydralinám 705/2, Ostrava-Polanka nad…

Prodej a servis zemědělské, lesní a komunální techniky. Nabízíme traktory, kombajny, pluhy, secí stroje, podmítače, řezačky a postřikovače, žací stroje, rozmetadla, shrnovače, obraceče a lisy. Dále dovážíme zánovní a použitou techniku.

6AHOS CZ, s.r.o. (pobočka Ostrava-Vítkovice)1 pobočka

Závodní 2997/80A, Ostrava-Vítkovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Jsme autorizovaní prodejci traktorů Solis, zahradní a lesní techniky Husqvarna. Provádíme autorizovaný servis traktorů Solis a značky Husqvarna. Dále poskytujeme zahradní, zemědělské a technické služby.

7ISMM Project & Training s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražákova 218/7, Ostrava-Mariánské…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu strojů a vybavení pro zemědělství a průmysl či transportní palety a komponenty z nerezu, mosazi, hliníku i plastů. Vyrábíme svařence pro secí techniku, svařované rámy i montované podsestavy, svařované stěny a sloupy.

8Bobcat CZ, a.s. (pobočka Šenov)8 poboček

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Těšínská 1637, Šenov

Dovoz stavebních a zemědělských strojů. Nabízíme teleskopické manipulátory, minibagry, smykem řízené a pásové nakladače, vzduchové kompresory, příslušenství a náhradní díly. Zajišťujeme prodej, servis, leasing a školení. Dále pronajímáme nové i použité stroje.

9Merta Aleš

Nabízíme prodej a zprostředkování koupě stavebních a zemědělských strojů.

10Demel Radim1 pobočka

Zabýváme se výrobou a servisem zemědělské techniky se specializací na bezorebné setí včetně kompletního servisu.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Zemědělské stroje a zemědělská technika v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělské stroje a zemědělská technika najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Ostrava - město.