Zemědělské stroje a zemědělská technika – Vyškov

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Morava Pustiměř, družstvo

Náplní naší činnosti je pěstování a prodej zemědělských produktů. Preferujeme seriózní přístup k našim zákazníkům jak novým, tak stávajícím. Máme na svém kontě mnoho spokojených a zároveň stálých zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme týmem zkušených profesionálů a ve svém oboru chceme…

2Zemědělská společnost Drnovice, a.s.

Společnost za dobu svého trvání nezměnila náplň své činnosti, kterou je zemědělství včetně prodeje nezpracovaných zemědělských výrobků. Zpracováváme produkty rostlinné a živočišné výroby. Dále se zaměřujeme na výrobu a distribuci obilovin, krmné i potravinářské pšenice a dalších agro produktů.

3AGROS Vyškov-Dědice a.s.2 pobočky

Nabízíme rostlinné a živočišné produkty, výrobu lan a strojů pro zemědělství a lesnictví.

4FOREST MERI s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Slovákova 387, Slavkov u Brna

Hlavním cílem společnosti FOREST MERI je maximálně uspokojovat potřeby našich zákazníků. Tohoto dosahujeme nejen tím, že se snažíme nabízet lesní techniku a stroje té nejvyšší kvality, ale také tím, že ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s přátelským přístupem. Právě spokojenost…

5AGRI-TECH s.r.o., pobočka Rousínov1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Rousínov, Rousínov Bezdlužná

Předmětem její činnosti je prodej a servis zemědělské techniky značek CLAAS a VÄDERSTAD v okresech Brno, Blansko, Svitavy, Vyškov, Prostějov a Břeclav. Firma se dále zaměřuje na prodej originálních náhradních dílů těchto značek.

6AGRI-TECH s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Topolová 1418, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a zemědělských strojů a jejich náhradních dílů. Nabízíme stroje z předváděcích akcí či použité stroje z Velké Británie a Německa. Použité stroje dodáváme s dohledatelnou servisní historií. Jsme tu pro ty, kteří chtějí obhospodařovat své pozemky, ale nové zařízení pro ně…

7KOVO-Kopeček s.r.o.

Specializujeme se na kovovýrobu, výrobu, opravy a prodej strojů, vnitrostátní a mezinárodní automobilovou dopravu. Nabízíme kompletní výrobu dílců a zařízení včetně tepelného zpracování kovů a finálních povrchových úprav.

8Ježek František, Ing.

Nabízíme pronájem a půjčování dopravních prostředků, strojů a zařízení pro zemědělství.

9Fritzmeier s.r.o.

2.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Tovární 592/3, Vyškov-Předměstí Bezdlužná

Vyrábíme kabiny, karoserie, bezpečnostní rámy a další komponenty pro zemědělské, stavební a manipulační stroje a díly pro osobní a nákladní vozy.

10Zemědělské a obchodní družstvo Letonice

Provozujeme rostlinnou a živočišnou výrobu a opravy zemědělských strojů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Zemědělské stroje a zemědělská technika v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělské stroje a zemědělská technika najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Vyškov.