Zemědělské stroje a zemědělská technika – Opava

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1POLNOST, spol. s r.o.

Hanůvka 617, Kravaře
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná Ověřená

Prodej skotu a prasat (Kravaře). Zaměřujeme se na pěstování zemědělských komodit. Věnujeme se rostlinné a živočišné výrobě.

2B AGRO Březová s.r.o. (pobočka Březová)1 pobočka

Březová 130, Březová
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zaobíráme se výrobou, prodejem a servisem zemědělské a zahradní techniky. Dále prodáváme lesní a komunální techniku.

3S-Profit Opava s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Polní 5, Opava

Nabízíme pesticidy, hnojiva, osiva, zemědělské komodity, zahrádkářské potřeby, pomocné látky, listová a průmysloví hnojiva. Prodej a servis zemědělské i zahradní techniky.

4Agrozem Opava, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Vávrovická 295, Opava, Vávrovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Prodej zemědělských strojů a náhradních dílů. Dále nabídka komunální a lesní techniky, zahradního nářadí a příslušenství. Poskytujeme pluhy, kombajny, secí stroje, obraceče a vleky.

5Servis mechanizace živočišné výroby - KOSTŘIBA s.r.o.

Přemyslovců 698/37F, Opava – Jaktař
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Provádíme opravy zemědělských strojů a zařízení. Výroba a servis chladicích zařízení a separátorů kejdy. Poskytujeme i poradenskou činnost. Firma Servis MŽV Kostřiba s.r.o. byla založena v roce 1992 zabýváme se montážemi a servisem chladicích zařízení, klimatizací , vzduchotechniky , dojení ,…

6AgroKladiva s.r.o.

Firma prodává pesticidy, hnojiva, regulátory růstu a osiva. Poradenství v oblasti rostlinné výroby, výživy rostlin, zemědělských technologií a trávníků. Sídlo firmy AgroKladiva s.r.o. naleznete na adrese U dvora 49/4 , 748 01 Hlučín - Darkovičky.

7Cronimo s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Družstevnická 619/4, Ludgeřovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodej malotraktorů, mulčovačů a lisů na pelety. Dále i zemědělské techniky DONGFENG, JINMA, MAHINDRA, CRONA a LUZHONG. Mimo jiné i příslušenství k traktorům, štípací kužely, klíny a trny, kamna na pelety a motorová kolečka. Dodáváme peletové hořáky a peletky i agro pelety.

8Václavík Jáchym - Agroservis1 pobočka

U Dráhy 1678, Opava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej a servis zemědělské i manipulační techniky. Dále i traktorů Zetor, Challenger a strojů Pöttinger.

9OPaLL-AGRI, s. r. o. (pobočka Dolní Životice)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hertice 7, Dolní Životice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zaobíráme se výrobou, prodejem a servisem zemědělských strojů a opotřebitelných náhradních dílů. Dále prodáváme pluhy, kypřiče půdy, půdní pěchy, válce, drtiče, oleje, filtry, pícní techniku, pneumatiky, motouzy, akumulátory, obilné kombajny, traktorové závaží či vysokotlaké čistící stroje WapAlto.

10Adamčík Marek, Ing.

Prodej zemědělských, lesnických a komunálních strojů. Čelní a zadní nakladače značek Trac-Lift, Trima, Quicke, MX, Mikrus, Lewis a Ostler.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Zemědělské stroje a zemědělská technika v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělské stroje a zemědělská technika najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Opava.