Zemědělské stroje a zemědělská technika – Prostějov

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Šálek s.r.o.1 pobočka

Vrahovická 53 , Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Firma se sídlem v srdci úrodné Hané vyrábí malotraktory včetně příslušenství. Vyrábíme také travní sekačky. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, provádíme přestavby starších malotraktorů a dodáváme náhradní díly pro zemědělské stroje. Nabízíme také pracovní nářadí, jako například svahový

2INZECO s.r.o. - výroba a prodej zemědělských strojů

Bezručova 48, Kostelec na Hané
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Inzeco s.r.o. navazuje na tradice zemědělského strojírenství v Prostějově a využívá dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru. Své aktivity firma směřuje do oblasti vývoje, výroby a prodeje zemědělské mechanizace. Výrobky firma realizuje jak na vnitřním trhu tak i v zahraniční. Na těchto stránkách Vám…

3ROLS Lešany, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Lešany 173, Lešany

Zemědělská prvovýroba, distribuce a export semene máku modrého a kmínu kořenného. Živočišnou výrobu zaměřujeme na produkci mléka, rozmnožovací chov prasnic a výkrm prasat a také na chov krav bez tržní produkce mléka. Odpadní produkty z živočišné a rostlinné výroby využíváme v bioplynové stanici.

4KARDANEX a.s.

Výroba kloubových hřídelí se zaměřením na hřídele pro zemědělské stroje, speciální kloubové hřídele pro různé oblasti strojírenství i na komponenty kloubových hřídelů pro automobilový průmysl. Zpracujeme technickou dokumentaci.

5ADR SYSTEM, spol. s r.o.

Za Brněnskou ulicí…, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Distribuce náprav pro těžké stavební, silniční a zemědělské vleky a stroje. Poskytujeme technické poradenství v oboru přepravní techniky a náprav a zabezpečení náhradních dílů.

6Nedbal Petr - AGROSLUŽBY1 pobočka

U hřbitova 510, Držovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů, zemědělských strojů. * široká nabídka a služby * k odebrání až 12 000 položek * autopříslušenství k nákladním vozidlům zejména LIAZ, KAROSA * výměnné středisko automobilových agregátů.

7MAGRIX, s. r. o. (pobočka Prostějov)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
Rejskova 3089/37, Prostějov Bezdlužná

Firma zaměřená na prodej a servis zemědělské techniky. Prodává traktory, kombajny MASSEY FERGUSON, krmné vozy SGARIBOLDI, stroje na zpracování a ošetření půdy DAL-BO, KHUN, dále dopravní techniku - valníky, vlečky, manipulátory. Prodává maziva, oleje bp.

8Nedbal Petr - AGROSLUŽBY (pobočka Vrahovice)1 pobočka

Majakovského 350, Vrahovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů, zemědělských strojů ZETOR - ložiska, gufera, klínové řemeny, pneumatiky BARUM, tlakové hadice, vleky, rozmetadla, rotační lišty. V nabídce je i stájová mechanizace a náhradní díly na nákladní automobily zejména LIAZ a KAROSA.

9P & L, spol. s r.o. HRUBČICE3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Hrubčice 281, Bedihošť

Společnost P & L, spol. s r. o. začala budovat servisní středisko v Hrubčicích v roce 1993 v bývalém areálu JZD. V roce 1996 prošla budova velkou rekonstrukcí, kde společnost vybudovala zázemí pro školení, administrativu, sklad a servis. Zajišťujeme opravy a servis zemědělských strojů ajsme…

10STROM PRAHA, a.s.35 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(59)
Za Olomouckou 4421, Prostějov Bezdlužná

Specializace na prodej zemědělské, zahradní, komunální, golfové a dopravní techniky značky John Deere. Nabídka sekaček, postřikovačů, provzdušňovačů, traktorů, samochodných řezaček a lisů. Dále se zaměřují na prodej předváděcích a použitých zemědělských strojů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Zemědělské stroje a zemědělská technika v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělské stroje a zemědělská technika najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Prostějov.