Zemědělské stroje a zemědělská technika – Kroměříž

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1AGROTERNO s.r.o. Kroměříž

Zlobice 162, Zlobice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše společnost provozuje prodejní sklad náhradních dílů zemědělské techniky a příslušenství. Prodáváme náhradní díly traktorů Zetor, autopříslušenství elektro a vzduch, ložiska, gufera, klínové řemeny, žárovky, olejové vzduchové a palivové filtry, spojovací materiál, elektrody, svařovací dráty aj.

2BUBENÍK ROMAN-ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY

Nabídka zemědělských služeb a prodej zemědělských strojů. Zaobíráme se na sklizeň sena a slámy lisováním do obřích balíků. Dále zajišťujeme také svoz a ukládání. Slámu dodáváme do energocentra pro centrální vytápění a pro výrobu biopelet a energetické využití. Mimo jiné se specializujeme na…

3Dvorníková Kateřina4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kostelní 988, Hulín Bezdlužná

Velkoobchod filtrů a filtračních vložek, olejů a maziv. Nabízíme filtry a oleje pro automobily, stavební a zemědělské stroje, kompresory a průmyslová zařízení. Dodáváme filtry i pro výrobní provozy, lakovny, železárny, cementárny, chemické provozy, laboratoře, elektrárny, spalovny.

4Petra Cimbálníková- Filtr-filtry.cz

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kostelní 988, Hulín Bezdlužná

Průmyslové filtry Torit, Kemper, Wagner, Scheuch, Plymovent. Filtrace olejové mlhy, odsávání prachu a dýmu. Průmyslová hydraulika.

5KLAS, opravárensko výrobní družstvo Kroměříž1 pobočka

Kaplanova 1763, Kroměříž
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme sériovou výrobu těsnění, kroužků, silentbloků a manžet, možná je i zakázková výroba. Provádíme také pogumování kovových částí. Prodáváme náhradní díly pro užitková i nákladní vozidla a zemědělskou techniku. Měření emisí. Montáž i demontáž LPG. Specializujeme se také na veterány.

6AGROTECHNIC MORAVIA a.s. (pobočka Kroměříž)3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Čelakovského 1858/27, Kroměříž Bezdlužná

Autorizovaný prodej a servis zemědělské techniky. Dále prodáváme značky New Holland, Amazone, Hardi, Kuhn a Berthoud. Mimo jiné Pichon, Strautmann, Trimble a další. Prodáváme i náhradní díly a příslušenství. Poskytujeme odborné poradenství.

7AGROPT spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Pačlavice 173, Pačlavice Bezdlužná

Naším oborem je poskytování služeb pro zemědělství. Naše společnost se specializuje na sklizeň cukrovky a s tím související služby. Touto činností se zabýváme už více než 18 let.

8Netopil Petr- Pálenice Pravčice a Muzeum zemědělské techniky

Pravčice 242, Pravčice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Vystaveny jsou stroje, nářadí a pomůcky, které používal sedlák během celého roku. K vidění je i vybavení gruntů a stodol. Návštěvníci se seznámí i s dříve používanými kočáry, bryčkami a traktory. V rámci prohlídky je pěstitelská pálenice s nejmodernější destilační kolonou.

9Vitovják Josef

Nová 720, Chvalčov Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem dojícího zařízení a náhradních dílů. Mimo jiné nabízíme dodávku či servis dojíren a mlékárenských zařízení.

10MGM a.s. - postřikovače1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 1200/26, Holešov Bezdlužná

Prodáváme a vyrabíme návěsné i nesené postřikovače. Jedná se o MGM, MGM-A 2000 - 5000 a Magnum 4200 - 6200 l s rameny 18-36 m. Dále prodáváme samojízdné postřikovače Bargam. Zajistíme opravy, přestavby a testování postřikovačů. Mimo jiné prodáváme trysky, navigace, náhradní díly na postřikovače.…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Zemědělské stroje a zemědělská technika v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zemědělské stroje a zemědělská technika najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Kroměříž.