Vysokozdvižné, přepravní vozíky – Zlín

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Křen Miroslav

Zaměřujeme se na výrobu a prodej drobné manipulační techniky. Jedná se o rudly, skladové vozíky a kola. Nabízíme také zakázkovou výrobu a možnost půjčení rudlů.

2Šiška Petr - CONE ZLÍN1 pobočka

Naše firma se zabývá specializovaným prodejem manipulační techniky. Nabízíme kola, kolečka, rudle, paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky a další. Naše firma působí v tomto oboru již řadu let, a díky tomu si vypracovala pozici kvalitního výrobce a dodavatele manipulační techniky.

3Bártek Jaroslav - Autoškola

Výuka a výcvik pro řidičská oprávnění skupin AM, A1, A, B, C a CE. Zajišťujeme školení řidičů referentů, kondiční jízdy, základní kurzy výcviku motorových vysokozdvižných vozíků a pravidelná školení.

4MTD aktiv s.r.o.

Specializujeme se na prodej manipulační techniky. Nabízíme rudle, paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, pryžová kola, nafukovací kola, duše, ložiska, ventilky, rukojeti, disky, transportní kola, plošinové vozíky, otočná kola, válečky a další.

5Kašparovská Petra (pobočka Zlín)9 poboček

Stěhování strojů a zařízení do 1000 tun. Montáže a demontáže. Dále stěhujeme nadměrné náklady, lisy, stroje, veškerá technologická zařízení a další. Sochy, trezory či klavíry. Mimo jiné pronájem a práce vysokozdvižnými vozíky do váhy 16 tun.

6MT servis - manipulační technika, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šarovy 1, Šarovy
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej a servis manipulační techniky. Dále vysokozdvižných vozíků včetně pneuservisu. Nabídka i akumulátorů a příslušenství, revize LPG zařízení.

7Bartoš Viktor - stěhování strojů2 pobočky

Profesionální stěhování strojů a zařízení do 950 tun. Dále demontáže a montáže strojů, dílenských prostředků, technologických a průmyslových zařízení. Disponujeme i autojeřáby a vysokozdvižnými vozíky. Mimo jiné stěhujeme nadměrné náklady, trezory, klavíry a břemena nad 100 kg.

8Roman Antolák1 pobočka

Kašava 84, Kašava Bezdlužná

Servis vysokozdvižných a paletizačních vozíků. Vyrábíme hydraulické hadice.

9Roman Antolák (pobočka Zlín)1 pobočka

Servis vysokozdvižných a paletizačních vozíků. Vyrábíme hydraulické hadice.


Vysokozdvižné, přepravní vozíky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Vysokozdvižné, přepravní vozíky v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vysokozdvižné, přepravní vozíky najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Zlín.