Vysokozdvižné, přepravní vozíky – Ostrava - město

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Autopamid s.r.o.

Nad Porubkou 2273/23, Ostrava, Poruba
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Náš autobazar nákladních, přípojných a užitkových automobilů je na trhu již od roku 1993 a stále úspěšně uspokojuje požadavky naších zákazníků. Dále provádíme opravy, repase, přestavby a servis vozidel, tónování autoskel a další.

2KOEXPRO OSTRAVA, akciová společnost

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
U Cementárny 1303…, Ostrava, Vítkovice Bezdlužná

Společnost KOEXPRO OSTRAVA, a.s.působí od roku1995. Činnost společnosti se soustředí na nářadí, zařízeních a strojích vyrobených na základě vlastního "know how". Firma je známa především jako dodavatel komplexních řešení pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu. Obchodní aktivity firmy zahrnují…

3TRIWELL s.r.o.

Bohumínská 116/351, Ostrava-Hrušov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej vysokozdvižných vozíků, akumulátorů včetně příslušenství a náhradních dílů. Zajišťujeme servis a manipulační techniky či pravidelné technické prohlídky a poradenskou činnost při nákupu techniky. Dále v sortimentu naleznete teleskopické vozíky, závěsné vozíky, přídavná zařízení a…

4VZV EXTERNÍ SERVIS RP s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Mitrovická 90/331, Ostrava, Nová Bělá Bezdlužná

Provozujeme autorizovaný servis DESTA. Nabízíme prodej a pronájem nových i použitých vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky včetně prodeje náhradních dílů. Provádíme technické kontroly VZV. Zajišťujeme školení řidičů motorových vozíků.

5HADOCAR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Ibsenova 357/23, Ostrava-Přívoz
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej, pronájem a servis manipulační techniky. Servis a prodej náhradních dílu poskytujeme 24 hodin denně.

6TERRAMET, spol. s r.o. (pobočka Ostrava-Heřmanice)6 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(49)
Orlovská 726/155, Ostrava-Heřmanice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme servis, pronájem a prodej nových i bazarových stavebních strojů JCB. Naleznete zde rýpadla, nakladače, minirýpadla, teleskopické manipulátory a rýpadlonakladače či dodáváme kompresory KAESER, elektrocentrály JCB i ENDRESS, válce Vibromax a vysokozdvižné vozíky JUMBO.

7G&P SERVIS MORAVA s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 1131/107, Ostrava-Přívoz
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, pronájem a servis manipulační a zdvihací techniky včetně náhradních dílů. Prodáváme vysokozdvižné vozíky značek NISSAN a HC forklift a zajišťujeme servis i pronájem po celém území ČR. Poskytujeme záruční a pozáruční servis pomocí mobilních dílen s příjezdem do 24 hodin.

8CONTSYSTEM s.r.o. (pobočka Ostrava)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Korunní 709/10, Ostrava Bezdlužná

Firma nabízí kontejnerové systémy, jeřáby pro lesnictví a recyklaci materiálů, spediční jeřáby, zvedací plošiny a závěsné vysokozdvižné vozíky.

9Babinec Robert

Zabýváme se prodejem náhradních dílů pro vysokozdvižné vozíky, teleskopické manipulátory, pracovní plošiny i čistící stroje.

10EXTERNÍ SERVIS, spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Pastvinách 315/6, Ostrava, Proskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme servis vysokozdvižných vozíků Desta. Prodáváme katalyzátory firmy Nett, repase vysokozdvižných vozíků, generální opravy, náhradní díly, převodové skříně, nabídka nových a použitých vozíků. Zajistíme výměnu autoskla. Provozujeme pneuservis, prodej pneumatik, autobaterií.


Vysokozdvižné, přepravní vozíky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Vysokozdvižné, přepravní vozíky v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vysokozdvižné, přepravní vozíky najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Ostrava - město.