Vysokozdvižné, přepravní vozíky – Brno - venkov

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1TERRAMET, spol. s r.o. - stavební technika6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(34)
U Vlečky 1095, Modřice Bezdlužná

Firma prodává a půjčuje stavební stroje JCB, gradery NOBAS, kompresory, elektrocentrály a vysokozdvižné vozíky.

2MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Prodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky a manipulační a skladovou techniku. A dále nábízíme fullservis a dílenské opravy a repasy všech typů vysokozdvižných vozíků i také manipulační techniky. A také provádíme školení řidičů i technické prohlídky vysokozdvižných vozíků.

3MEVA-BRNO, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1514)
24. dubna 428, Želežice

Firma Mevatec s.r.o., byla založena v roce 1995 v Roudnici nad Labem a.s. Meva, MEVA-BRNO, s.r.o. je pobočkou společnosti. Prodáváme vařiče, topidla, hořáky, grily, zahradní a bytová topidla vše na propan-butan. Dodáváme popelnice, kontejnery, sudy, dílenské i skladové vybavení, olejové…

4TOMEDO spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tetčická 444, Střelice Bezdlužná

Hlavními produkty společnosti je kompletní logistika, pronájem skladů, skladových prostor a vnitrostátní doprava. TOMEDO spol. s r.o. patří k firmám poskytující komplexní logistické a dopravní služby. Navštivte temperované sklady v Brně.

5Mátl & Bula, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(94)
Stará pošta 750, Rajhrad Bezdlužná

Manipulační technika, jež obsahuje vysokozdvižné vozíky, bazar manipulační techniky, manipulátory, nízkozdvižné vozíky, paletové vozíky, čtyřcestné vozíky, boční vozíky, montážní plošiny a speciální manipulační prostředky, např. těžkotonážní podvozky, zvedáky a přídavná zařízení. Ke všem těmto…


Vysokozdvižné, přepravní vozíky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Vysokozdvižné, přepravní vozíky v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vysokozdvižné, přepravní vozíky najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Brno - venkov.