Vysokozdvižné, přepravní vozíky – Olomouc

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Ziegler Zdeněk1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U solných mlýnů 550…, Olomouc

Poskytujeme služby oprava, prodej, servis a výkup vysokozdvižných a přepravních vozíků všech typů a výrobců. Opravujeme drobnou manipulační techniku, paletové vozíky, nízkozdvižné vozíky, vysokozdvižné vozíky, regálové zakladače a terénní vozíky.

2Ziegler Zdeněk - SERVIS, PRODEJ, PRONÁJEM VZV (pobočka Olomouc)1 pobočka

Provádíme servis u zákazníka, školení řidičů. Servis VZV, servis manipulační techniky, opravy VZV, prodej VZV, přestavby na plyn, revize plynu, technické kontroly.

3Jungheinrich (ČR) s.r.o. (pobočka Olomouc)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Hněvotín 445, Olomouc Bezdlužná

V naší firmě se zabýváme prodejem, servisem, bazarem a pronájmem vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, paletových a systémových vozíků. Nabízíme projekty skladů, regály. Dodáváme náhradní díly, baterie a nabíječe. Zajišťujeme školení řidičů.

4STILL ČR, spol. s r.o. (ppbočka Olomouc)2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(31)
U panelárny 538/1, Olomouc Bezdlužná

Vývoj a výroba vysoce kvalitních motorových, vysokozdvižných a plošných vozíků s elektrickým, dieselovým a plynovým pohonem. Nabízíme také skladovou a manipulační techniku, regálové systémy a tažné soupravy.

5C.B.A. spektrum spol. s r.o.

U cukrovaru 221/5, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme manipulační techniky. Dále poskytujeme opravy a servis nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíků Pramac a náhradních dílů na VZV. Značky Desta, Balkancar, Linde či Jungheinrych.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Vysokozdvižné, přepravní vozíky v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vysokozdvižné, přepravní vozíky najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Olomouc.