Vysokozdvižné, přepravní vozíky – Karviná

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Krajča Karel- LiftMate CZ - Manipulační technika na míru

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ostravská 544, Petřvald Bezdlužná

Prodáváme stroje pro manipulaci s materiálem, například paletové vozíky, rudlíky, zdvihací plošiny, stoly a další. Poskytujeme záruční i pozáruční servis prodaných produktů.

2Tańcula Zdzisław

Zajišťujeme prodej vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky.

3Macháček Jan- J & R servis1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Kopci 330/3c , Havířov, Bezdlužná

Prodej a servis manipulační techniky, provedení technických kontrol a revizí plynu, zajišťování řidičských průkazů řidičů vysokozdvižných vozíků.

4EXTERNÍ SERVIS, spol. s r.o. (pobočka Karviná, Nové Město)1 pobočka

Bohumínská 1876/2, Karviná, Nové Město
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provádíme servis vysokozdvižných vozíků Desta. Prodáváme katalyzátory firmy Nett, repase vysokozdvižných vozíků, generální opravy, náhradní díly, převodové skříně, nabídka nových a použitých vozíků. Zajistíme výměnu autoskla. Provozujeme pneuservis, prodej pneumatik, autobaterií.

5MAXIMAL Europe, s.r.o.

Prodej, servis s pronájmem strojů značek Caterpillar a Atlet, manipulační techniky, vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, zakladačů i ještěrek. Nabídka repasovaných a použitých vysokozdvižných vozíků značek Caterpillar, Atlet, Desta a Mitsubishi. Dodáváme i náhradní díly.

6ČEMAT trading, spol. s r.o. (pobočka Bohumín, Pudlov)1 pobočka

Nabízíme vysokozdvižné vozíky, příslušenství pro manipulační a stavební techniku i celokovové katalyzátory. Poskytujeme prodlouženou záruku a montážní i servisní služby.

7STARLIFT s.r.o. (pobočka Bohumín, Pudlov)1 pobočka

Zabýváme se prodejem vysokozdvižných vozíků, skladové techniky značek Mitsubishi a Caterpillar, včetně repasovaných vozíků a originálních dílů. Poskytujeme servis, pronájem RENTAL, opravy, technické kontroly VZV a školení řidičů.

8AUMUS s.r.o.

Zabýváme se prodejem vysokozdvižných vozíků a kladkostrojů Balkancar nových i renovovaných. Dále nabízíme náhradní díly.

9LOGIMAT technik s.r.o.

Prodej a servis vysokozdvižných vozíků včetně příslušenství.

10Hefner Jan- PROGRES (pobočka Bohumín)2 pobočky

Firma zajišťuje nákup, prodej i skladování paliv a maziv. Nabízíme servis vysokozdvižných vozíků, autodopravu či provádění demoličních prací. Prodáváme pohonné hmoty a paliva.


Vysokozdvižné, přepravní vozíky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Vysokozdvižné, přepravní vozíky v lokalitě Karviná – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vysokozdvižné, přepravní vozíky najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Karviná.