Vysokozdvižné, přepravní vozíky – Kroměříž

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1HYSTER CZ a.s.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Hulínská 3445/5, Kroměříž Bezdlužná

Servis a prodej vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků Hyster. Dále zajištění školení řidičů, náhradních dílů, doplňků a poradenství. Mimo jiné i technické kontroly a revize LPG systémů. Převzetí aktuálního parku a zajištění servisu a dodávek ND.

2Kromexim a.s. Kroměříž1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(112)
Hulínská 3445/5, Kroměříž Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem a servisem vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků. Dále zajišťujeme náhradní díly, doplňky, školení řidičů a poradenství. Mimo jiné nabízíme nové i použité vysokozdvižné vozíky, náhradní díly, manipulační techniku, skladové vybavení a přídavná zařízení.

3Jiří Rozsypal- servis vysokozdvižných vozíků

Servis a opravy vysokozdvižných a ručních paletových vozíků a opravy motorů.

4REKORD MT s.r.o.

Kamenec 410, Bystřice pod…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů na vysokozdvižné vozíky. Dále pak provádíme odkup starších vozíků a prodej nových a repasovaných vozíků. Zajistíme i opravy veškerých agregátů, motorů, řiditelných hnacích náprav, hydrodynamických převodovek a technické prohlídky. Zajišťujeme školení řidičů vysokozdvižných…

5MGM a.s. - vysokozdvižné vozíky1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Tovární 1200/26, Holešov Bezdlužná

Nabízíme vysokozdvižné vozíky. Jedná se o značky NISSAN, DESTA, BALKANCAR a TOYOTA. Dále možnost prodeje i repasovaných vysokozdvižných vozíků. Mimo jiné zajišťujeme opravy, servis, pronájem a revize vysokozdvižných vozíků.

6Josef Sklenařík

Práce s montážní plošinou, oprav veřejného osvětlení obcí či průmyslových elektroinstalací, ořezu stromů a technických výškových prací.

7Josef Pavelec

Náhradní díly na dieslové vysokozdvižné vozíky Balkancar. Zajišťujeme poradenství a dokup starších vozíků. Provádíme opravy motorů, řiditelných hnacích náprav, hydrodynamických převodovek a agregátů. Poskytujeme technické prohlídky.

8KROMTRANS, spol. s r.o.

Osvoboditelů 222, Kroměříž, Vážany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Servis a prodej motorových vysokozdvižných vozíků značky DESTA po generálních opravách.

9GREEN MATERIAL HANDLING CZ s.r.o. (pobočka Kroměříž)1 pobočka

Prodáváme a půjčujeme novou a použitou manipulační techniku. Dále poskytujeme servis i poradenství. Zajišťujeme i finanční služby, náhradní díly, pneumatiky a technickou kontrolu a revize LPG systémů. Mimo jiné školíme řidiče a odkupujeme stávající techniku.

10Slováček Lukáš

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 1103, Holešov Bezdlužná

Přistavení velkoobjemových kontejnerů a dovoz stavebního materiálu. Dále i přeprava vysokozdvižných vozíků a likvidace odpadu. Otevřeno nonstop.


Vysokozdvižné, přepravní vozíky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Vysokozdvižné, přepravní vozíky v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vysokozdvižné, přepravní vozíky najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Kroměříž.