Kompresory – Zlín

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Průmyslová 509, Lukov u Zlína Bezdlužná

Krédem společnosti JANUŠKA KOMPRESORY je poskytovat kvalitní, rychlý a kompletní servis v oblasti stlačeného vzduchu, zejména v problematice šroubových a pístových kompresorů.

2MMC SERVIS, s.r.o.

U Dráhy 382, Louky
Otevřeno od 7:00

Zajišťujeme provoz půjčovny se stavebními stroji. Dále pronajímáme bourací, sekací, vrtací, vibrační techniku, čerpadla, elektrocentrály, svářečky, brusky, hoblíky a míchačky. Mimo jiné nabízíme míchadla, vibrátory, vozíky, pily, řezačky, topidla, vysoušeče, vrtačky, šroubováky a kompresory.

3DORBAS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Zlínská 396, Fryšták

Nabízíme široký sortiment jednoválcových i dvouválcových kompresorů. A to světových výrobců Knorr Bremse, Wabco pro nákladní vozy a autobusy všech značek. Dále provádíme opravy pístových kompresorů v dílnách, které jsou vybaveny příslušným strojním zařízením, testovacími zkušebními stavy a měřícími…

4PK SERVIS ZLÍN s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Štefánikova 1512, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní řešení v oboru tlaková vzduchotechnika. A to kompresory - pístové a šroubové, sušičky vzduchu a filtrace. Dále dodáváme zařízení na úpravu stlačeného vzduchu, rozvody vzduchu a pneumatické nářadí firmy ATMOS, SCHNEIDER. Mimo jiné záruční a pozáruční servis. Možnost i zapůjčení…

5NEJKOMPRESORY.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
třída Tomáše Bati…, Zlín - Louky Bezdlužná

Nakupujte pístový i šroubový kompresor, vzduchotechniku online a pohodlně. Nabízíme servis, dopravu a poradenství v Uherském Hradišti, Zlínském kraji i celé ČR.

6Libor Václavík - LIBROS (pobočka Otrokovice)12 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(197)
Tylova 950, Otrokovice
Otevřeno od 8:00

Železářství s nabídkou domácích potřeb, stavebního a hutního materiálu, dřeva a barev. Nabízíme prodej kompresorů a generátorů, systém komínu CIKO, zvedací zařízení, měřidla a manipulační i skladovací techniku.

7PS - MSI,a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kúty 3802, Zlín Bezdlužná

Stavební technika a nářadí, lešení, kompresory, bourací kladiva, stavební výtahy, míchačky, elektrocentrály a další.


Kompresory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Kompresory v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kompresory najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Zlín.