Kompresory – Přerov

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Půjčovna stavební techniky, s.r.o.

Slavíč 108, Hranice, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost disponuje širokým sortimentem profesionální a pravidelně servisované hutnící techniky a jiné drobné stavební mechanizace. Je možné si zapůjčit např. vibrační válce, vibrační desky, hutnící pěchy, vibrátory do betonu, elektrocentrály, pily, míchačky, vrtačky, bourací kladiva, brusky,…

2Šobora Drahoslav - GARDEN Technik

4.7
★★★★★
★★★★★
(886)
Tř. 1. máje 2074, Hranice I-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zahradní technika: zahradní traktor i nejrůznější pily a sekačky, travní traktory, štípačky, mulčovače a vertikutátory i bazénová chemie. Veškeré nabízené zboží prodáváme ozkoušené a seřízené.

3Ing. Dorazil Kamil - PROFINÁŘADÍ

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Tovární 2993/4, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem kvalitního nářadí. V sortimentu nalezneme např. svářecí techniku, pneumatické, elektrické či mechanické nářadí. Firma poskytuje servis a služby spojené se sortimentem.

4Daniš Davaztechnik s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hulínská 265, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Daniš Davaztechnik s.r.o. nabízí prodej a servis zahradní a parkové techniky, čisticích a úklidových strojů, komunální techniky, hydraulických a tlakových hadic a komponentů.

5SIGAD, spol. s r.o.

Firma vznikla skloubením dlouholetých zkušeností pracovníků v oblasti čerpací techniky v roce 1996. Zaměřila se na navrhování, prodej, opravy a servis jak čerpadel, tak i dalších komodit, jako vývěvy, spojky, ucpávky, míchadla, dmychadla, kompresory a další, které s čerpací technikou souvisí.…

6Šubrt Vladislav

Osek nad Bečvou 301, Osek nad Bečvou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy a monáže kompresních zařízení.


Kompresory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Kompresory v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kompresory najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Přerov.