Kompresory – Vsetín

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Ryšica Josef- svarecky-obchod.cz2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(58)
U trati 2619, Rožnov pod Radhoštěm Bezdlužná

Prodáváme svářečky, CO2, plazmové řezačky, svářecí invertory a trafosvářečky. Značky Telwin, Omicron, Kuhtreiber, Einhell. Dále nabízíme také ruční nářadí, elektrocentrály, tlakové myčky, pily, nabíječky, kompresory, šroubový kompresor a brusky.

2Vakuum servis s.r.o.

Hasičská 2643, Rožnov pod Radhoštěm
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se servisem rotačních, turbomolekulárních a ostatních vývěv, naprašovacích a napařovacích zařízení, kvadrupólových analyzátorů, hledačů netěsností a ostatních vakuových komponent, vakuových ventilů, kryogenních a difuzních vývěv.

3ŘÍHA GROUP, spol. s r.o.

Ratiboř 124, Ratiboř
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme inženýrské činnosti, prodej a servis kompresorů. Provozujeme půjčovnu kompresorů.

4PLUSS KOMPRESORY s.r.o. (Vsetín)1 pobočka

Specializujeme se na prodej a profesionální servis šroubových kompresorů. Nabízíme velmi spolehlivé šroubové kompresory pro průmyslové využití ALUP, CECCATO a Chicago Pneumatic.

5HEPOS, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Masarykova 753, Valašské Meziříčí-… Bezdlužná

Specializujeme se na kovovýrobu, obrábění a svařování. Výroba nádrží, vzdušníků, chladičů, výměníků pro chemickou výrobu, sil, kontejnerů. Poskytujeme servis výrobků. Dále provozujeme půjčovnu mycích strojů a kompresorů. Vyrábíme dále vjezdové brány a vrata, potrubní rozvody, zakládací klíny,…

6STFINIŠ, s.r.o.1 pobočka

Kulturní 1776, Rožnov pod Radhoštěm
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej stříkacích pistolí, kompresorů, trysek, hadic, tlakových zásobníků a zařízení pro vodorovné značení. Dále nabídka membránových čerpadel, vzduchových kompresorů, vzduchových i stříkacích vysokotlakých zařízení, zařízení pro dopravní značení a injektážní zařízení.

7UNIKOL, s.r.o. - Zubří

U Bečvy 1393, Zubří
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost je autorizovaným prodejcem největších evropských výrobců valivých a kluzných ložisek Schaeffler Group (INA-FAG), KRW, SLF, ZVL Slovakia, Codex a přímým prodejcem LOCTITE, OPTIBELT, Řetězy Vamberk, MORAVIAN CHAINS, MASTERSIL a TIMKEN. Zároveň je přímým prodejcem českých a slovenských…

8SIWECO, s.r.o. (pobočka Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou)3 pobočky

Jsme renomovaným prodejcem svařovacích materiálů, svařovací techniky, elektronářadí, brusiva, kompresorů a dílenského nářadí.

9Stroje a vybavení s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hasičská 2641, Rožnov pod Radhoštěm
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme elektrické a ruční nářadí DeWalt, Stanley, pily, nabíječky, kompresory, brusky, elektrocentrály, tlakové myčky, stavební stroje, svářečky, kovoobráběcí stroje, vybavení dílen, svářečky Co2, plazmové řezačky, svářecí invertory - svářecí technika Omicron, Kuhtreiber, Alfa In a jiné.


Kompresory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Kompresory v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kompresory najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Vsetín.