Kompresory – Olomouc

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1EKOMPRESORY Trade s.r.o.

1.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Studentská 947/5, Olomouc Ověřená

Prodej kompresorů (bezolejových, pístových, šroubových), pneumatického ručního nářadí a elektrocentrál. Prodej hadic, spojovacího materiálu, výčepního zařízení na pivo.

2ALBEVA MORAVA s.r.o.

Poskytujeme služby čerpacích stanic, v Olomouci a Šterneberku. Naši zákazníci zde kromě natankování mohou využít i dobře zásobený shop,parkoviště, občerstvení a kvalifikovaný personál, vysavač, kompresor.

3ŘETĚZY Olomouc, spol. s r.o.- Retezyolomouc.cz1 pobočka

Jihoslovanská 511, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší firmě nabízíme řetězy Rexnord, Vamberk, řetězová a ozubená kola, klínové a ozubené řemenice. Dodáme napínáky Murtfeldt, kuželová kola, svěrná pouzdra, pneumatické prvky Waircom, kompresory, šroubení. Klouby, ložisková tělesa. Navrhneme hřídelové spojky, šnekové, čelní, kuželové a zdvižné…

4BO - IMPORT s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 1268/22, Olomouc Bezdlužná

Prodáváme široký sortiment kvalitního nářadí a nástrojů od světově známých výrobců pro profesionály i domácí kutily.

5První hanácká BOW, spol. s r. o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Příčná 84/1, Olomouc Bezdlužná

Dodáváme tvářecí a obráběcí stroje, kompresory, pneumatické nářadí, ohýbačky profilů, zakružovačky profilů, vrtačky, brusky dvoukotoučové a pásové, soustruhy, frézky, pásové pily, svěráky a paletové vozíky. Zastupujeme firmu OPTIMUM pro ČR a SR.

6SIWECO, s.r.o.3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Poupětova 1132/7, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Prodejce svařovacích materiálů, svařovací techniky, elektronářadí, brusiva, kompresorů a dílenského nářadí.

7BZ Stavotechnika s.r.o.

Sladkovského 160/53, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pronajímáme vibrační desky a hutnící techniku Wacker, Dynapac. Dále i kompresory, sekací a bourací kladiva Hilti, stolové pily, elektrocentrály Honda, topidla, odvlhčovače Master, čerpadla. Půjčujeme zahradní techniku Stihl, vysokotlakou techniku Kärcher, pojízdné lešení-věže. Měřící přístroje…

8MANEK stavební stroje spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Přerovská 494, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autorizovaný prodej, servis a půjčovna stavebních strojů. Dále i prodáváme stolové pily a řezače spár NORTON Clipper, vibrační pěchy a desky Atlas Copco, elektrocentrály HONDA a MEDVED, kompresory a generátory Atlas Copco, kladiva Milwaukee KANGO, rozbrušovací pily Husqvarna, odvlhčovače a topidla…

9MAVE PLUS - kompresory - nářadí (pobočka Šternberk)2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Nádražní 1617/1, Šternberk Bezdlužná

Zaměřujeme se na dodávky a prodej průmyslového nářadí a kompresorů. Provozujeme značkové servisní středisko pro záruční a pozáruční servis. Provádíme produktová školení .

10IRICO, spol. s r.o.

Polívkova 156/12, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka čerpací techniky, návrhy a prodej čerpadel. V našem sortimentu najdete také armatury,vývěvy, spojky, ucpávky, míchadla, dmychadla, kompresory a další.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Kompresory v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kompresory najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Olomouc.