Kompresory – Ostrava - město

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Schiessl, s.r.o. (pobočka Ostrava)3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Log. areál Frýdecká…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoklimatizace, klimatizace, chlazení, tepelná čerpadla.

2Holaň Radim- opravy ledniček a mrazniček

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Krmelínská 135/357, Ostrava, Nová Bělá
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Provádíme opravy ledniček, chladniček i mrazniček. Zajistíme pozáruční servis na všechny typy. Provádíme plnění, tlakování i dezinfekce autoklimatizací včetně doplnění oleje do kompresoru.Provedeme opravy do 24 hodin přímo u Vás doma, důchodci, nezaměstnaní a ženy na mateřské - sleva až 20% dle…

3TERRAMET, spol. s r.o. (pobočka Ostrava-Heřmanice)6 poboček

Orlovská 726/155, Ostrava-Heřmanice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme servis, pronájem a prodej nových i bazarových stavebních strojů JCB. Naleznete zde rýpadla, nakladače, minirýpadla, teleskopické manipulátory a rýpadlonakladače či dodáváme kompresory KAESER, elektrocentrály JCB i ENDRESS, válce Vibromax a vysokozdvižné vozíky JUMBO.

4PKS servis spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mostárenská 1140/48, Ostrava-Vítkovice
Dnes už má zavřeno

Výroba, prodej a servis v oboru hydraulických zařízení, systémů centrálního mazání a pneumatik. Vyrábíme hadice, pneumatická zařízení, odstředivá čerpadla a kompresory. Dále nabízíme hydraulické bloky, manometry, nádrže, rychlospojky, spínače, trubky a ventily.

5OSPOL TECH s.r.o. - kompresory a elektrocentrály

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Soukenická 1186/21, Ostrava-Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej, půjčovnu i pronájem a servis kompresorů a elektrocentrál. Dodáváme pístové, šroubové, bezolejové kompresory či elektrocentrály a mobilní dieselagregáty, generátory i záložní zdroje, rozvody stlačeného vzduchu, pneumatické nářadí, CNC obrábění kovů, soustružení, frézování, broušení,…

6DIRETT s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánskohorská 747…, Ostrava-Moravská…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej, servis a půjčovna svářecí techniky, elektrického i ručního nářadí a příslušenství. V sortimentu naleznete brusivo, vrtáky, kompresory, elektrocentrály, čistící systémy a odsávací zařízení či zahradní a nabíjecí techniku, autogeny, řezací stroje, prodej ručního nářadí, pneumatické nářadí.

7PNEUKOM, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nákladní 3179/1, Ostrava- Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se dodávkou kompresorů, dmychadel a pneumatických mechanismů včetně projektů, dodávky, montáží a servisu. Provádíme měření spotřeby stlačeného vzduchu. Poskytujeme poradenství v oboru a zajistíme zhotovení projektové dokumentace od základního návrhu až po kompletní dodavatelskou…

8Vibro stroje s.r.o.

Naše společnost Vibro stroje s.r.o. nabízí vyvažovací stroje a stroje pro průběh a dokončení procesu vyvažování- kompresory, kabinové pískovačky nebo tlakové myčky. Provádíme také servis těchto zařízení.

9WOOSU CZECH s.r.o.

Zabýváme se prodejem náhradních dílů pro motorová vozidla. Dále nabízíme kompresory a součásti motorů.

10DABOX spol. s r. o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Šenovská 543/101, Ostrava, Slezská…
Dnes už má zavřeno

Prodej elektroinstalačního materiálu - kabely, vodiče, svorky, telekomunikační zařízení, měřící přístroje, topné zařízení, elektronické přístroje, bojlery, rozvaděče, nářadí, svítidla, svítilny, zapalovače, kompresory nebo startéry.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Kompresory v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kompresory najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Ostrava - město.