Kompresory – Uherské Hradiště

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Vaňátko Robert

5.0
★★★★★
★★★★★
(46)
Komenského 751, Buchlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej zahradní i svařovací techniky, nářadí i elektronářadí a dalších. Prodáváme auto-moto příslušenství, tlakové lahve a kompresory či řezačky na obklady a dlažby. Internetový prodej zahradní i svařovací techniky, nářadí, elektra a dalších.

2Martykán Lubomír - MCHS CHLADÍRENSKÁ TECHNIKA

Ořechov 113, Ořechov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme průmyslové chlazení, GO agregáty, kompresory a sdružené jednotky. Provádíme stavby chladíren a mrazíren či opláštění hal, montáže klimatizací, šokové mražení, rychlochlazovny včetně výroby chladírenských a mrazírenských dveří a výměníky pro využití odpadního tepla.

3Bobcat CZ, a.s. (pobočka Staré Město)8 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Zerzavice 1706, Staré Město

Dovážíme stavební a zemědělské stroje, vzduchové kompresory, příslušenství, teleskopické manipulátory, minibagry, smykem řízené, pásové nakladače a náhradní díly. Dále zajišťujeme prodej, servis, leasing a školení. Mimo jiné poskytujeme dovoz strojů značky Doosan Bobcat.

4TUFÍR, spol. s r.o. - půjčovna strojů a nářadí1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Drahách 881, Kunovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz půjčovny stavebních strojů a nářadí. Půjčujeme vibrační techniku, kompresory, bourací kladiva, brusky i lešení, elektrocentrály, čerpadla a vysoušeče zdiva včetně zapůjčení sortimentu zahradní techniky a to křovinořezy, sekačky, provzdušňovače i rosiče, kypřiče a štěpkovače.

5Dýnka Lukáš

Poskytuji servis chladicí, mrazicí a klimatizační technice. Dále provádím plnění autoklimatizací a opravy kompresorů.


Kompresory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Kompresory v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kompresory najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Uherské Hradiště.