Sport – Sudice okres Blansko

Mezi sporty, které Češi dělají nejraději patří: cyklistika, běh, plavání, lyžování, fotbal, turistika, volejbal, badminton, tenis a inline bruslení. Přehled sportovišť v lokalitě Sudice.

1–10 firem z 184 nalezených Filtry

1Tělocvičná jednota Sokol Sudice

90 m Sudice 113, Sudice Bezdlužná

Tělocvičná jednota Sokol Sudice, se sídlem Sudice 113, 680 01, Sudice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 28486, Městský soud v Praze. Právní forma Pobočný spolek. Založení v roce 1998. Více informací naleznete na našich webových stránkách. …

2Miroslav Dvořák

Naším oborem je prodej potápěčských potřeb.

3TJ Torpéda o.s.

TJ Torpéda o.s., se sídlem Knínice u Boskovic 23, 679 34, Knínice u Boskovic, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 12536, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2007. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

4Tělovýchovná jednota Sokol Vísky

3.3 km Vísky 74, Vísky Bezdlužná

Tělovýchovná jednota Sokol Vísky, se sídlem Vísky 74, 679 33, Vísky, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 965, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 1991. Předmětem podnikání je: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin…

5Slavia Boskovice

4.0 km K Lipníkům 1071/23, Boskovice Bezdlužná

Slavia Boskovice, se sídlem K Lipníkům 1071/23, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 4873, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 1994. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z…

6O. K. BAG, s.r.o.

4.1 km Nádražní 2303, Boskovice Bezdlužná

Firma se zabývá výrobou a prodejem sportovních potřeb pro cyklistiku, lyžování, cestování a turistiku. Zakázková výroba sportovního oblečení a reklamních předmětů.

7NEOTEC, spol. s r.o.1 pobočka

4.2 km Vodní 2249/16, Boskovice Bezdlužná

Naším oborem je prodej CAD/CAM systémů, strojů a zařízení pro oděvní, obuvnický, automobilový a čalounický průmysl. Nabídka ID systémů TSC, Avery Dennison a RFID.

8BADA group, s.r.o.

Naším oborem je internetový prodej sportovního oblečení a termoprádla.

9DRAHANSKÝ SPORT TEAM, z. s.

4.4 km Na Výsluní 2416/7, Boskovice Bezdlužná

DRAHANSKÝ SPORT TEAM, z. s., se sídlem Na Výsluní 2416/7, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 20913, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2015. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj…

10Sokolská župa Krále Jiřího Boskovice

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
4.4 km Sokolská 221/13, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sokolská župa Krále Jiřího Boskovice, se sídlem Sokolská 221/13, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 28000, Městský soud v Praze. Právní forma Pobočný spolek. Založení v roce 1991. Více informací naleznete na našich webových…


Sport – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Sport v lokalitě Sudice – detailní popis

Mezi sporty, které Češi nejraději sledují patří: hokej, fotbal, tenis, atletika, cyklistika, krasobruslení, lyžování, biatlon, basketbal a házená.

Fotbal

Fotbal je nejpopulárnější kolektivní sport na světě.

Fotbalové asociace

 • FIFA (Fédération Internationale de Football Association) – mezinárodní fotbalová federace, která má pod sebou 6 regionálních konfederací a sdružuje národní fotbalové asociace
 • Evropa – UEFA (Union of European Football Associations)
 • Jižní Amerika – CONMEBOL (Confederación Sudamericana de Fútbol)
 • Severní Amerika, Střední Amerika a Karibik – CONCACAF (Confederation of North, Central American and Caribbean Association Football)
 • Afrika – CAF (Confederation of African Football)
 • Asie – AFC (Asian Football Confederation)
 • Oceánie – OFC (Oceania Football Confederation)

Fotbalové soutěže

 • Mistrovství světa – koná se každé 4 roky
 • Fotbal na letních olympijských hrách – turnaje se účastní mládežnická mužstva hráčů do 23 let
 • Mistrovství Evropy (EURO)
 • Copa América
 • Africký pohár národů
 • Mistrovství Asie ve fotbale
 • Zlatý pohár CONCACAF
 • Oceánský pohár národů

Fotbalové ligy

 • První liga – nejvyšší ligová soutěž v ČR
 • Mezi nejslavnější ligy na světě patří: anglická Premier League, španělská La Liga, italská Serie A, německá Bundesliga, francouzská Ligue 1 Orange a brazilská Série A

Fotbalová asociace České republiky (FAČR)

Lední hokej

Lední hokej patří k nejrychlejším sportům na světě. Historie hokeje sahá až do konce 19. století. Hokej vznikl v Kanadě, brzy se rozšířil do Evropy a později i částečně do Asie.

Hokejové ligy

 • NHL (National Hockey League) – nejprestižnější hokejová liga na světě, které se účastní týmy z USA a Kanady
 • KHL (Kontinental Hockey League) – druhá nejlepší hokejová liga na světě, které se účastní týmy hlavně z Východní Evropy a Severní Asie
 • Česká hokejová extraliga – nejvyšší hokejová liga v ledním hokeji v Česku, které se účastní 14 týmů

Hokejové turnaje

 • Mistrovství světa v ledním hokeji – poprvé se konalo v roce 1920 v rámci olympijských her
 • Lední hokej na zimních olympijských hrách – hraje se od roku 1920
 • Euro Hockey Tour – série hokejových turnajů, kterých se účastní reprezentační výběry Česka, Finska, Švédska a Ruska
 • Hokejová liga mistrů – turnaj týmů ze šesti evropských lig
 • Světový pohár – mezinárodní hokejový turnaj

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) je spolek zastřešující dění v ledním hokeji v ČR.

Formule 1

Formule 1 je série závodů, která je označovaná za královskou disciplínu automobilového sportu. F1 se jezdí od roku 1950, kdy nahradila Grand Prix automobilů a spadá pod Mezinárodní automobilovou federaci se sídlem v Paříži. Mistrovství světa F1 se skládá ze série závodů označovaných jako Grand Prix. K disciplínám F1 patří Mistrovství světa jezdců a Pohár konstruktérů. Tato sportovní disciplína se proslavila po celém světě, avšak tradičním centrem a nejvýznamnějším trhem je Evropa.

Nejvíce titulů mezi jezdci má na svém kontě německý pilot Michael Schumacher. Nejvíce pohárů konstruktérů získala stáj Ferrari.

MotoGP

Motocyklové závody Grand Prix (MotoGP) je série závodů, která je rozdělena do několika kategorií – třídy Moto3, Moto2 a MotoGP. Třída MotoGP je pokládaná za vrchol motocyklového sportu. V Brně se pravidelně koná závod MotoGP už od roku 1950. Velká cena Brna se jezdí na autodromu Masarykův okruh. Jedná se o nejslavnější motoristický závod v České republice.

Chcete si přečíst novinky ze světa motorek? Na stránce magaziny.cz naleznete seznam všech časopisů, které se zabývají světem motocyklů.

Zajímají vás novinky ze světa sportu a výsledky sportovních zápasů? Doporučujeme vám tyto webové stránky, které každý den přinášejí to nejnovější ze světa sportu.