Sport – Bukovinka okres Blansko

Mezi sporty, které Češi dělají nejraději patří: cyklistika, běh, plavání, lyžování, fotbal, turistika, volejbal, badminton, tenis a inline bruslení. Přehled sportovišť v lokalitě Bukovinka.

1–10 firem z 184 nalezených Filtry

1Juda Michal

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
860 m Bukovinka 152, Bukovinka Bezdlužná

Provozujeme tenisové školy i klubu a máme k dispozici vnitřní i venkovní kurty a pořádání turnajů a také možnost využití trenérských služeb.

2Patrik Dekan, Mgr.

2.6 km Bukovina 123, Bukovina Bezdlužná

Naším oborem je internetový prodej dámského, pánského i dětského norského oblečení.

3Klub Matýsek, z. s. (pobočka Jedovnice)7 poboček

Klub Matýsek, z. s., se sídlem Riviera 585, 679 06, Jedovnice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 18081, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 2014. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

4Nakolobce1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
5.8 km Kopeček, Jedovnice
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Nakolobce, se sídlem Kopeček, 679 06, Jedovnice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Pokrývačství, tesařství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

5Základní umělecká škola, Jedovnice, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
6.2 km Na Větřáku 463, Jedovnice Bezdlužná

Základní umělecká škola Jedovnice, příspěvková organizace. Základní umělecká škola pro 459 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a tanečních oborů.

6GRAS CZ s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(8)
6.4 km Na Kopci 83 , Jedovnice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Děláme a nabízíme výstavby rodinných domů na klíč a zateplování fasád a rekonstrukce a monolitické a trámové stropy. Stavební společnost GRAS CZ s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout své služby jako kompletní dodavatel staveb. Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů pro soukromý i pro veřejný…

7GRAS CZ s.r.o. (pobočka Jedovnice)1 pobočka

6.4 km Na Kopci 83 , Jedovnice Bezdlužná

Provozujeme pronájem dvou tenisových kurtů a dále máem nabídku občerstvení s venkovním posezením a dětským hřištěm a dále máme možnost vypůjčení raket i míčků.

8Minigolf Club Jedovnice

3.4
★★★★★
★★★★★
(9)
6.6 km Jiráskova 360, Jedovnice Bezdlužná

Minigolf Club Jedovnice, se sídlem Jiráskova 360, 679 06, Jedovnice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 4220, Krajský soud v Brně. Právní forma Spolek. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

9Tělocvičná jednota Sokol Jedovnice

6.7 km Habeš 518, Jedovnice Bezdlužná

Tělocvičná jednota Sokol Jedovnice, se sídlem Habeš 518, 679 06, Jedovnice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 28066, Městský soud v Praze. Právní forma Pobočný spolek. Založení v roce 1992. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10Klub futsalu AGORA

7.2 km Habrůvka 18, Habrůvka Bezdlužná

Provozujeme služby futsalového klubu.


Sport – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Sport v lokalitě Bukovinka – detailní popis

Mezi sporty, které Češi nejraději sledují patří: hokej, fotbal, tenis, atletika, cyklistika, krasobruslení, lyžování, biatlon, basketbal a házená.

Fotbal

Fotbal je nejpopulárnější kolektivní sport na světě.

Fotbalové asociace

 • FIFA (Fédération Internationale de Football Association) – mezinárodní fotbalová federace, která má pod sebou 6 regionálních konfederací a sdružuje národní fotbalové asociace
 • Evropa – UEFA (Union of European Football Associations)
 • Jižní Amerika – CONMEBOL (Confederación Sudamericana de Fútbol)
 • Severní Amerika, Střední Amerika a Karibik – CONCACAF (Confederation of North, Central American and Caribbean Association Football)
 • Afrika – CAF (Confederation of African Football)
 • Asie – AFC (Asian Football Confederation)
 • Oceánie – OFC (Oceania Football Confederation)

Fotbalové soutěže

 • Mistrovství světa – koná se každé 4 roky
 • Fotbal na letních olympijských hrách – turnaje se účastní mládežnická mužstva hráčů do 23 let
 • Mistrovství Evropy (EURO)
 • Copa América
 • Africký pohár národů
 • Mistrovství Asie ve fotbale
 • Zlatý pohár CONCACAF
 • Oceánský pohár národů

Fotbalové ligy

 • První liga – nejvyšší ligová soutěž v ČR
 • Mezi nejslavnější ligy na světě patří: anglická Premier League, španělská La Liga, italská Serie A, německá Bundesliga, francouzská Ligue 1 Orange a brazilská Série A

Fotbalová asociace České republiky (FAČR)

Lední hokej

Lední hokej patří k nejrychlejším sportům na světě. Historie hokeje sahá až do konce 19. století. Hokej vznikl v Kanadě, brzy se rozšířil do Evropy a později i částečně do Asie.

Hokejové ligy

 • NHL (National Hockey League) – nejprestižnější hokejová liga na světě, které se účastní týmy z USA a Kanady
 • KHL (Kontinental Hockey League) – druhá nejlepší hokejová liga na světě, které se účastní týmy hlavně z Východní Evropy a Severní Asie
 • Česká hokejová extraliga – nejvyšší hokejová liga v ledním hokeji v Česku, které se účastní 14 týmů

Hokejové turnaje

 • Mistrovství světa v ledním hokeji – poprvé se konalo v roce 1920 v rámci olympijských her
 • Lední hokej na zimních olympijských hrách – hraje se od roku 1920
 • Euro Hockey Tour – série hokejových turnajů, kterých se účastní reprezentační výběry Česka, Finska, Švédska a Ruska
 • Hokejová liga mistrů – turnaj týmů ze šesti evropských lig
 • Světový pohár – mezinárodní hokejový turnaj

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) je spolek zastřešující dění v ledním hokeji v ČR.

Formule 1

Formule 1 je série závodů, která je označovaná za královskou disciplínu automobilového sportu. F1 se jezdí od roku 1950, kdy nahradila Grand Prix automobilů a spadá pod Mezinárodní automobilovou federaci se sídlem v Paříži. Mistrovství světa F1 se skládá ze série závodů označovaných jako Grand Prix. K disciplínám F1 patří Mistrovství světa jezdců a Pohár konstruktérů. Tato sportovní disciplína se proslavila po celém světě, avšak tradičním centrem a nejvýznamnějším trhem je Evropa.

Nejvíce titulů mezi jezdci má na svém kontě německý pilot Michael Schumacher. Nejvíce pohárů konstruktérů získala stáj Ferrari.

MotoGP

Motocyklové závody Grand Prix (MotoGP) je série závodů, která je rozdělena do několika kategorií – třídy Moto3, Moto2 a MotoGP. Třída MotoGP je pokládaná za vrchol motocyklového sportu. V Brně se pravidelně koná závod MotoGP už od roku 1950. Velká cena Brna se jezdí na autodromu Masarykův okruh. Jedná se o nejslavnější motoristický závod v České republice.

Chcete si přečíst novinky ze světa motorek? Na stránce magaziny.cz naleznete seznam všech časopisů, které se zabývají světem motocyklů.

Zajímají vás novinky ze světa sportu a výsledky sportovních zápasů? Doporučujeme vám tyto webové stránky, které každý den přinášejí to nejnovější ze světa sportu.