Hodinový manžel – Zlín

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1KUPČÍK ZDENĚK

Poskytuji služby hodinového manžela. Provádím údržbu bytů, budov, pozemků a zahrad či drobné rekonstrukce a řemesla s tím související. Nabízím malířské, klempířské, stolařské i tesařské, podlahářské, zednické a obkladačské, zámečnické i zahradnické práce. Zajišťuji úklidové práce.

2Beránek Pavel - Malíři Zlín.cz2 pobočky

Poskytujeme malířské služby včetně malování domů, bytů i firem. Provádíme montáže nábytku, drobné domácí práce, stěhování a vyklízení domů, bytů a firem.

4Libor Polášek - Hodinový manžel2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Benešovo nábřeží…, Zlín Bezdlužná

Opravy a práce v bytě, kanceláři i na zahradě.

5Dušek Ondřej - hodinový manžel

Tínová 506, Zlín Bezdlužná

Nabízím zámečnické, svářečské, instalatérské, sádrokartonářské a malířské práce.

6samoseto s.r.o.1 pobočka

Valy II 5163, Zlín Bezdlužná

Úklid domácností a firem, služby hodinového manžela. Provádíme mytí výloh, čištění koberců a sedaček, úklid v panelových domech, údržbu zahrad, žehlení, čištění akvárií, venčení psů. Zajišťujeme obsluhu na oslavách a další služby.

7Beránek Pavel - hodinový manžel2 pobočky

Hodinový manžel, malířské a natěračské práce, stěhování bytů, domů a kanceláří, dovoz a montáž nábytku či drobné domácí práce.

8EKOSERVIS, spol. s r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Vršava 2538, Zlín Bezdlužná

Klempířské a tesařské práce. Realizujeme krovy, střechy, střešní pláště, pergoly, altány, dřevěné přístavby i ploty. Nabízíme práce hodinového manžela.

10Petr Solař

Drobné opravy a úpravy bytů včetně správy i údržby nemovitostí. Nabízíme pokládku dlažby či obkladů a malířské i natěračské práce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Hodinový manžel v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hodinový manžel najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Zlín.