Hodinový manžel – Uherské Hradiště

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Hrabica Martin - Sluha doma

Panská 16, Kunovice Bezdlužná

Jsme pomocníkem běžným rodinám, maminkám a starším lidem. Šetříme Váš drahocenný čas. Díky sluhovi, který zajišťuje nákupy, dělá doprovod k lékaři či řidiče, stará se o děti, je Váš společník nebo uklízí a je dobrým pomocníkem v domácnosti.

2Chmelina Libor1 pobočka

Poskytuji drobné opravy a údržbu bytů, domů i zahrad. Zajišťuji elektrikářské a instalatérské práce včetně připojení domácích spotřebičů, drobné opravy automobilů a jízdních kol, malířské práce, vrtání děr i vyklízení půdních prostor. Dále nabízím údržbu nemovitostí a poskytuji stavební poradenství.

3Bedřich Jelínek - Hodinový manžel

Služby hodinového manžela všem, kteří potřebují doma něco opravit, smontovat, rozebrat, uklidit, přestěhovat, zabudovat, vyměnit nebo cokoli jiného. Provádím i drobné tesařské a pokrývačské práce.

4Vodárek Libor

Poskytování služeb hodinového manžela či drobných řemeslných prací v domácnostech.

5Mahdal Kamil

Provedení montáží, výroby a renovace nábytku či pokládky podlah. Poskytování služeb hodinového manžela.

6Rozkydal Zdeněk

Nabízíme drobné opravy a údržbu včetně montáží sádrokartonů, plovoucích podlah a nábytku. Dále provádíme malířské a zednické práce.

7Vlčková Zdeňka - Hodinový manžel2 pobočky

Poskytuji služby hodinového manžela a provádím zednické, instalatérské, stavebně řemeslné či malířské práce.

8Němec Josef

Provádím stavební, dlažební, střešní a obkladačské rekonstrukce. Nabízím seřízení, dopravu osob, malby a nátěry či řezy okrasných a ovocných dřevin.

9Hruboš Miroslav - Hodinový manžel3 pobočky

Poskytování služeb hodinového manžela. Provádíme instalatérské a elektrikářské práce či výměny baterií, vrtání, malování a natírání, lakování, stěhování i péči o zahradu. Dále nabízíme montáže a opravy nábytku, dovoz a odvoz věcí včetně nákupů a úklidu.

10Zemek František - Hodinový manžel3 pobočky

Vlčnov 24, Vlčnov Bezdlužná

Poskytuji služby hodinového manžela. Dále nabízím dopravu dodávkou.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Hodinový manžel v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hodinový manžel najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Uherské Hradiště.