Hodinový manžel – Zlínský kraj

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Petr Vysloužil- VELMONT

Elektroinstalace pro rodinné domy, průmyslové objekty. Nabízím služby hodinového manžela, rizikové kácení, bourací a demoliční práce. Vše na telefonické domluvě.

2Hrabica Martin - Sluha doma

Panská 16, Kunovice Bezdlužná

Jsme pomocníkem běžným rodinám, maminkám a starším lidem. Šetříme Váš drahocenný čas. Díky sluhovi, který zajišťuje nákupy, dělá doprovod k lékaři či řidiče, stará se o děti, je Váš společník nebo uklízí a je dobrým pomocníkem v domácnosti.

3KUPČÍK ZDENĚK

Poskytuji služby hodinového manžela. Provádím údržbu bytů, budov, pozemků a zahrad či drobné rekonstrukce a řemesla s tím související. Nabízím malířské, klempířské, stolařské i tesařské, podlahářské, zednické a obkladačské, zámečnické i zahradnické práce. Zajišťuji úklidové práce.

4Jiří Šustek

Řemeslné práce všeho druhu, opravy baterií, toalet i oken, vrtání, malování, montáže nábytku, kácení stromů a jiné dle potřeby, malování a natěračské práce, montáž okeních žaluzií a sítí, nátěry plechovýc a eternitových střech, hrabání listí, výměny světel.

5Jan Krpenský

Drobné opravy a údržbu v domácnostech.

6Radek Pecháček

Drobné řemeslné práce pro domácnost, zahradu i kancelář.

7Josef Vymětalík1 pobočka

Hodinový manžel, malířské, natěračské, tapetářské, technické a přípravné i dokončovací stavební práce.

9Milan Roubalík

Výměna dřezu, umyvadla, odpadů, opravy kapajícího kohoutku, splachovačů WC, elektrické zásuvky a vypínače, zámky dveří, svítidla, drobné zednické a obkladačské práce, údržba zahrad a jiné drobné domácí a zahradní práce dle domluvy.

10Chmelina Libor1 pobočka

Poskytuji drobné opravy a údržbu bytů, domů i zahrad. Zajišťuji elektrikářské a instalatérské práce včetně připojení domácích spotřebičů, drobné opravy automobilů a jízdních kol, malířské práce, vrtání děr i vyklízení půdních prostor. Dále nabízím údržbu nemovitostí a poskytuji stavební poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Hodinový manžel v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hodinový manžel najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Zlínský kraj.