Hodinový manžel – Prostějov

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Vláčil Štěpán - zemní práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Prostějovská 16, Bedihošť Bezdlužná

Provádíme výkopové, zemní a dokončovací práce - výkopy bazénů, přípojek IS a další služby. Dále realizujeme terénní úpravy, rovnání svahů, zarovnávání pozemků, odvoz sutin, stavebního odpadu i dovoz stavebního materiálu. Nabízím služby hodinového manžela. Působím v okolí Hané.

2Čech Petr- Hodinový manžel

Provádíme veškeré domácí práce od výměny žárovky až po rekonstrukci celého bytu či domu. Nakoupíme, uklidíme, dovezeme, přestěhujeme. Umyjeme auto, vyměníme zámky, vymalujeme. K dispozici jsme 24hodin denně.

3Lasovský Milan

Nabízím drobné opravy, údržbu a pomoc. A to v domácnosti, kanceláři i na zahradě.

4Lochman Radim

Nabízím služby hodinového manžela. Dále provádím zednické, natěračské a malířské, úklidové či zahradnické práce. Realizuji rekonstrukce bytů. Mimo jiné zajišťuji catering pro firemní i společenské akce. Otevřeno nonstop.

5Klusal Milan

Nabízím služby hodinového manžela. Dále provádím elektroinstalační, zámečnické, instalatérské, malířské, lakýrnické, stolařské či zednické práce. Dále zajišťuji sekání trávy, česání ovoce, sekaní dříví, odklízení sněhu i naladění TV i satelitu či instalaci PC.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Hodinový manžel v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hodinový manžel najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Prostějov.