Hodinový manžel – Ostrava - město

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Hanák Tomáš - čištění-malování

17. listopadu 748/56, Ostrava-Poruba
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Provádíme čištění sedaček, koberců, potahů a čalounění a čistíme dlažby. Dále se zaměřujeme na malování, úklid po malování a mytí oken i výloh či stěhování nábytku a stěhovací práce. Poskytujeme služby hodinového manžela. Profesionálně ošetříme Vaše podlahy včetně pokládky nových podlah a koberců.

2Benek Petr - stěhování1 pobočka

Stěhování, autodoprava, montáž nábytku i služby hodinového manžela. Rozvoz a stěhování po Ostravě i celé ČR za rozumné smluvní ceny, likvidace pozůstalostí, rozvoz nábytku, elektra i stavebního materiálu.

3Richard Maxmilian Slivka - zámečnictví

Drobné práce v bytech, opravy levných pákových baterií, výroba a prodej okenních sušáků prádla (zejména patentovaných sklopných). Galvanicky zinkovaná konstrukce sušáků s devíti prádelními šňůrami je povrchově upravena práškovým lakem.

4Malík Ivo - hodinový manžel1 pobočka

Poskytujeme služby hodinového manžela. Provádíme drobné až středně velké práce a opravy u Vás doma i na zahradě. Nabízíme převoz nábytku, domácích spotřebičů a bílého zboží či stěhování a vyklízecí práce. Dále zajišťujeme převoz materiálu, pronájem dodávkového vozu a autodopravu dodávkovým vozem.

5Štverka Radomír

Nabízíme zednické a stavební práce. Dále poskytuji služby hodinového manžela.

6PERPERIKON, s.r.o.1 pobočka

Provádíme stavební a elektroinstalatérské práce či rekonstrukce bytových jader a koupelen, zateplování fasád, demoliční práce, pokládky litých podlah včetně staveb rodinných domů na klíč a další. Poskytujeme služby hodinového manžela a úklidových prací.

7Kos Zdeněk

Nabízíme služby hodinového manžela.

8Dorotík Aleš - ŠELA - DOR

Sokola Tůmy 1099/1, Ostrava
Otevřeno do 24:00

Hodinový manžel - služby pro váš dům, byt i zahradu. Malování pokojů, montáž nábytku, sekání trávy, úklidové práce, odklízení sněhu, veškeré drobné opravy v domácnosti a jiné.

9Ančo Jan - EliAn

Nabízím elektroinstalační práce a služby hodinového manžela.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Hodinový manžel v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hodinový manžel najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Ostrava - město.