Hodinový manžel – Opava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Strkáč Ivan - SUZIN SERVIS-ÚKLIDOVÁ SLUŽBA

Přerovecká 271/1b, Suché Lazce, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme úklidovou službu. Nabízíme služby hodinového manžela. Dále provádíme mytí automobilů a čištění interiérů automobilů. Mezi naše další služby patří kompletní úklidové práce, úklid společných prostor v panelových domech, sekání trávy, ale i čištění všech druhů vozidel. Prodej moderních…

2Čech Petr- Žaluzie

Firma se zaměřuje na montáž a údržbu stínicí techniky - žaluzie, markýzy, rolety. K dalším činnostem patří úklidové služby a služby hodinového manžela.

3Slavata David

Nabízím sekání trávy, úklid sněhu a lesnické práce. Dále prodej a výkup palivového dřeva včetně vánočních stromků. Provádíme výsadbu ovocných sadů a obnovu alejí. Nabízím i služby hodinového manžela.

4Novobilský Jiří - Revyna

Hlavní 30/102, Opava Bezdlužná

Služby hodinového manžela. Drobné domácí a zámečnické opravy, nákup a dovoz zboží, odvoz starých spotřebičů, vyklízení sklepů či stolařské opravy.

5Buchta Tomáš

Třebom 48, Třebom Bezdlužná

Hodinový manžel pro celou severní Moravu. Montáže nábytku, elektroinstalační práce atd.

6Cabada Jan

Nabízíme čištění koberců a sedacích souprav, úklidové práce, mytí oken a výloh, vyklízení sklepů a půd či služby hodinového manžela.

8Orlík Vlastimil

Provádíme stavební, elektro, stolařské, topenářské, sádrokartonářské, instalatérské, malířské, natěračské a úklidové práce. Nabízíme služby hodinového manžela.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Hodinový manžel v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hodinový manžel najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Opava.