Advokátní, právní kanceláře (právník) – Zlín

1–10 firem z 122 nalezených Filtry

1Mgr. Zdeněk Rumplík1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(35)
Osvobození 51, Slavičín Bezdlužná

Advokátní kancelář pro oblasti práva občanského, obchodního a rodinného. Specializujeme se na převody nemovitostí a vymáhání pohledávek. Nabízíme on-line služby.

2Mgr. Zdeněk Rumplík (pobočka Valašské Klobouky)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(35)
Masarykovo náměstí…, Valašské Klobouky Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře v oblasti zejména práva občanského a obchodního. Specializujeme se na převody nemovitostí a vymáhání pohledávek, a to i on-line. Právní služby poskytujeme občanům, podnikatelům i firmám.

3Mgr. Karel Nedbálek, advokát

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Slušovice 520, Slušovice Bezdlužná

Podle ustanovení § 3 odst. 2 zákona o advokacii jsem oprávněn zastupovat i obhajovat klienty ve věcech soukromoprávních, správních i trestních. Specializuji se na oblast občanského, rodinného a obchodního práva. Občanské a obchodní právo také vyučuji na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

4JUDr. Sylva Krobová, advokát

Poskytuji služby advokátní kanceláře. Zabýváme se všemi právy kromě trestního práva. Specializujeme se na vymáhání pohledávek, exekuce, zastupování před soudy, převody nemovitostí, sepisování kupních smluv, advokátní úschovy, dědická řízení, rodinné právo a další.

5JUDr. Marie Macková, advokát

Advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo.

6Mgr. Maršíková Dagmar, advokátka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Ševcovská 3246, Zlín Bezdlužná

Advokátní kancelář poskytuje právní pomoc ve všech oblastech práva, zejména právo obchodní (zakládání obchodních společností, převody obchodních podílů, akcií), občanské, trestní, pracovní, řešení problematiky ochranných známek a průmyslových vzorů.

7JUDr. Eva Pavlíčková, advokátní kancelář, s.r.o.

Advokátní kancelář poskytuje služby v oblasti práva občanského, rodinného, obchodního a trestního. Specializuje se na převody nemovitostí a bytů, sepis smluv kupních, darovacích, nájemních, problematiku obchodních společností a vymáhání pohledávek.

8Mgr. TOBOLOVÁ MARCELA - ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ1 pobočka

Komplexní právní služby dle právního řádu České republiky a to formou konzultací, připomínkováním a sepisováním smluv a jiných dokumentů, zastupování při obchodních a jiných jednáních s Vašimi obchodními partnery a samozřejmostí je zastupování klientů před soudy.

9JUDr. Eva Dufková, advokátní kancelář1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Tyršovo nábřeží 401, Zlín Bezdlužná

Notářská kancelář se zabývá sepisováním závětí, dědická řízení, majetkové smlouvy manželů a snoubenců. Převody nemovitostí. Zakládání a likvidace obchodních společností a družstev. Právní poradenství.

10Advokátní kancelář Knotek, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvítková 1569/56, Zlín Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo.


Advokátní, právní kanceláře (právník) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Advokátní, právní kanceláře (právník) v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Advokátní, právní kanceláře (právník) najdete 122 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 110 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 37 firem v regionu Zlín.