Advokátní, právní kanceláře – Zlín

1–10 firem z 82 nalezených Filtry

1Mgr. Zdeněk Rumplík1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(27)
Osvobození 51, Slavičín Bezdlužná

Advokátní kancelář pro oblasti práva občanského, obchodního a rodinného. Specializujeme se na převody nemovitostí a vymáhání pohledávek. Nabízíme on-line služby.

2Mgr. Zdeněk Rumplík (pobočka Valašské Klobouky)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(27)
Masarykovo náměstí…, Valašské Klobouky Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře v oblasti zejména práva občanského a obchodního. Specializujeme se na převody nemovitostí a vymáhání pohledávek, a to i on-line. Právní služby poskytujeme občanům, podnikatelům i firmám.

3Mgr. Karel Nedbálek, advokát

Podle ustanovení § 3 odst. 2 zákona o advokacii jsem oprávněn zastupovat i obhajovat klienty ve věcech soukromoprávních, správních i trestních. Specializuji se na oblast občanského, rodinného a obchodního práva. Občanské a obchodní právo také vyučuji na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

4JUDr. Sylva Krobová, advokát

Poskytuji služby advokátní kanceláře. Zabýváme se všemi právy kromě trestního práva. Specializujeme se na vymáhání pohledávek, exekuce, zastupování před soudy, převody nemovitostí, sepisování kupních smluv, advokátní úschovy, dědická řízení, rodinné právo a další.

5JUDr. Marie Macková, advokát

Advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo.

6Advokátní kancelář Knotek, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvítková 1569/56, Zlín Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo.

7JUDr. Josef Čejka, advokát

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
nám. 3. května 1606, Otrokovice Bezdlužná

Naše zaměření je na právní poradenství a obhajoby v různých oblastech práva. Obhajujeme v trestních věcech, zastupujeme v přestupkových řízeních a zajišťujeme také služby týkající se sepisováním různých typů smluv.

8OBRUČOVÁ VĚRA JUDr.

Advokátní kancelář, ve které nabízím advokátní služby.

9Mgr. Petr Otrusina, advokát

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lešetín II 7147, Zlín Bezdlužná

Mgr. Petr Otrusina, advokát, se sídlem Lešetín II 7147, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2013. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis…

10Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s.

Lešetín IV, Zlín Bezdlužná

Juráš a partneři, advokátní kancelář v.o.s., se sídlem Lešetín IV, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2015. Více informací naleznete na našich webových stránkách. …


Advokátní, právní kanceláře – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Advokátní, právní kanceláře v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Advokátní, právní kanceláře najdete 82 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 74 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 25 firem v regionu Zlín.