Advokátní, právní kanceláře – Znojmo

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1Feichtinger Žídek advokáti, s.r.o.2 pobočky

Nabídka služeb advokátní kanceláře v oblasti evropského, obchodního i mezinárodního soukromého práva.

2Knoppová Lenka, Mgr.

Služby advokátní kanceláře. Nabízíme právní služby splňující přísná měřítka při zachování cenové dostupnosti pro každého. Advokátní kancelář s generální právní praxí je zaměřena zejména na občanské právo, trestní právo, právo nemovitostí a rodinné právo.

4Kafka Petr, JUDr.

Služby advokátní kanceláře v oblasti obchodního, rodinného, občanského, trestního a pracovního práva. Nabízím advokátní služby. Zaměřuji se na obchodní, občanské, rodinné, trestní a pracovní právo.

5JUDr. Miloš Císař

Nabídka advokátních služeb v oblasti občanského, obchodního, trestního a správního práva. Poskytujeme právní služby a poradenství ve všech oblastech práva. Naše služby jsou založeny na výborné znalosti práva.

6Krejčová Markéta, JUDr.

Poskytujeme právní služby v převážné většině oblastí práva, zejména pak v právu: občanském, trestním, pracovním, obchodním. Zastupování na soudech. Schůzky dohodou.

7Husáková Kateřina, JUDr., advokát

5.0
★★★★★
★★★★★
(41)
Dvořákova 3538/10, Znojmo
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme služby advokátní kanceláře ve městě Znojmo. Specializujeme se převážně na obchodní právo a také na právo občanské. Advokátní služby provádíme v českém, anglickém i německém jazyce.

8Mgr. Hubert Müller - Advokátní kancelář

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Pražská 3546/46, Znojmo Bezdlužná

Nabídka advokátních služeb v oblastech insolvenčního, obchodního, občanského, pracovního, přestupkového, rodinného, správního, trestního a ústavního práva. Poskytuji také právní poradenství a konzultace, zastupuji při soudních řízeních.

9Mgr. Jan Kervitzer, advokát

Dr. Mareše 1544/9, Znojmo
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Mgr. Jan Kervitzer, advokát, se sídlem Dr. Mareše 1544/9, 669 02, Znojmo, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Více informací naleznete…

10Mgr. ANNA TROJANOVÁ, advokát

Mgr. ANNA TROJANOVÁ, advokát, se sídlem náměstí Republiky 899/18, 669 02, Znojmo, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2017. Více informací naleznete na našich webových…


Advokátní, právní kanceláře – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Advokátní, právní kanceláře v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Advokátní, právní kanceláře najdete 41 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 37 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Znojmo.