Advokátní, právní kanceláře (právník) – Blansko

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1Skoupý Rudolf, JUDr. (Blansko)1 pobočka

Náměstí Míru 142/88, Svitavy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajišťujeme právní služby v oblasti trestního, občanského, obchodního, pracovního, rodinného a insolvenčního práva ve Svitavách a Moravské Třebové.

2Vlasta Němcová JUDr. - Advokátní kancelář Blansko1 pobočka

Jsme všestranná advokátní kancelář, která svým klientům nabízí komplexní právní služby a poradenství ve všech stěžejních oborech práva. Při vymáhání pohledávek trvale spolupracujeme s místním exekutorským úřadem, využíváme placené přístupy do katastru nemovitostí a insolvenční program speciálně…

3AK - JUDr. Miroslava Michálková

Nabízím komplexní služby advokátní kanceláře a to se zaměřením na obchodní, občanské, rodinné a insolvenční právo. Nabízím právní pomoc v oblasti rozvodových řízení, vypořádání SJM a další související služby.

4Petra Plhoňová Mgr.

Provozujeme a nabízíme advokátní služby a to v oblasti občanského a rodinného i také bytového a trestního práva. Zajišťujeme rozvody a společné jmění manželů, právní servis obchodních společností, vymáhání pohledávek, sepisování smluv a advokátní úschovy. Nabídka služeb v německém jazyce.

5Mgr. Pavel Rek - advokátní kancelář pobočka Blansko1 pobočka

Provozujeme a nabízíme služby advokátní kanceláře. Nabízíme služby advokátní kanceláře. Zabýváme se občanským právem, obchodním právem, rodinným právem, pracovním právem, insolvenčním právem.

6Mgr. Pavel Rek1 pobočka

Provozujeme a nabízíme služby advokátní kanceláře.

7JUDr. Olga Hubená - advokátní kancelář Boskovice

Provozujeme advokátní služby v oblasti občanského a obchodního a pracovního a rodinného právo i také poradenství s převody nemovitostí. Advokátní kancelář působí nepřetržitě od roku 1994 a nabízí všestrannou a profesionální právní pomoc od právního poradenství po komplexní vyřízení právních případů.

8Jaroslav Šedivý, JUDr.

Nabízíme advokátní služby. Obchodní, pracovní, lesní, zdravotnické a insolvenční právo.

9Kamil Kalvoda, JUDr.1 pobočka

Nabízím advokátní služby zaměřené na občanské, pracovní, trestní a rodinné právo.

10Adam Wilk, JUDr. Ph.D.

Nabízíme advokátní služby zaměřené na obchodní, trestní, mezinárodní a rodinné právo.


Advokátní, právní kanceláře (právník) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Advokátní, právní kanceláře (právník) v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Advokátní, právní kanceláře (právník) najdete 45 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 41 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Blansko.