Advokátní, právní kanceláře – Blansko

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1Skoupý Rudolf, JUDr. (Blansko)1 pobočka

Náměstí Míru 142/88, Svitavy
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zajišťujeme právní služby v oblasti trestního, občanského, obchodního, pracovního, rodinného a insolvenčního práva ve Svitavách a Moravské Třebové.

2AK - JUDr. Miroslava Michálková

Nabízím komplexní služby advokátní kanceláře a to se zaměřením na obchodní, občanské, rodinné a insolvenční právo. Nabízím právní pomoc v oblasti rozvodových řízení, vypořádání SJM a další související služby.

3Mgr. Pavel Rek - advokátní kancelář pobočka Blansko1 pobočka

Provozujeme a nabízíme služby advokátní kanceláře. Nabízíme služby advokátní kanceláře. Zabýváme se občanským právem, obchodním právem, rodinným právem, pracovním právem, insolvenčním právem.

4JUDr. Olga Hubená - advokátní kancelář Boskovice

Provozujeme advokátní služby v oblasti občanského a obchodního a pracovního a rodinného právo i také poradenství s převody nemovitostí. Advokátní kancelář působí nepřetržitě od roku 1994 a nabízí všestrannou a profesionální právní pomoc od právního poradenství po komplexní vyřízení právních případů.

5Mgr. Ing. Pavel Grim, Ph.D., advokát

Spešov 78, Spešov Bezdlužná

Mgr. Ing. Pavel Grim, Ph.D., advokát, se sídlem Spešov 78, 679 02, Spešov, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2010. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

6JUDr. Alice Dostálová Macků, advokát1 pobočka

JUDr. Alice Dostálová Macků, advokát, se sídlem Mahenova 1220/13, 678 01, Blansko, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2013. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

7JUDr. Bc. Milan Trávníček, advokát a zapsaný mediátor

Svitavská 1018/1, Blansko
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

JUDr. Bc. Milan Trávníček, advokát a zapsaný mediátor, se sídlem Svitavská 1018/1, 678 01, Blansko, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2014. Více informací naleznete na…

8Advokátní kancelář Sekanina, Šmíd a partneři s.r.o.1 pobočka

Advokátní kancelář Sekanina, Šmíd a partneři s.r.o., se sídlem Hybešova 2378/17, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 84959, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 …

9Mgr. PAVEL RAICHL, advokát1 pobočka

Mgr. PAVEL RAICHL, advokát, se sídlem Skleníky 564, 679 21, Černá Hora, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2016. Více informací naleznete na našich webových stránkách. …

10JUDr. Radim Chalupa Ph.D., advokát

JUDr. Radim Chalupa Ph.D., advokát, se sídlem Drnovice 169, 679 76, Drnovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1990. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…


Advokátní, právní kanceláře – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Advokátní, právní kanceláře v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Advokátní, právní kanceláře najdete 29 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 26 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Blansko.