Advokátní, právní kanceláře (právník) – Vyškov

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Mgr. Radka Ježová - Advokátní kancelář

Dobrovského 409/1, Vyškov
Dnes už má zavřeno

Advokátní kancelář, zabýváme se právem občanským, obchodním, rodinným, trestním, správním a pracovním. Poskytujeme také právní pomoc.

2Klára Gottwaldová Mgr.

Poskytování právních služeb ve všech hlavních oblastech práva občanského, obchodního, trestního, správního, rodinného a pracovního.

3Střelec Karel, JUDr. Ph.D.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykovo náměstí…, Vyškov

Naše advokátní kancelář působí na trhu poskytování právních služeb již od r. 1991, nejprve jako kancelář komerčně-právní, a od r. 1996 jako kancelář advokátní.

4Mgr. Eva Kubartová, advokátka

Mgr. Eva Kubartová, advokátka, se sídlem Nádražní 4/3, 682 01, Vyškov-Město, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2013. Více informací naleznete na našich webových stránkách.…

5Mgr. Emil Poul, advokát

Nádražní 238/7, Vyškov-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mgr. Emil Poul, advokát, se sídlem Nádražní 238/7, 682 01, Vyškov-Město, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2018. Více informací naleznete na našich webových stránkách. …

6JUDr. Valíček & Valíčková, MBA, advokáti (pobočka Vyškov-Předměstí)1 pobočka

Dukelská 117/12, Vyškov-Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

JUDr. Valíček & Valíčková, MBA, advokáti, se sídlem Dukelská 117/12, 682 01, Vyškov-Předměstí, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 110080, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Pracuje u nás 1 -…

7Mgr. Lenka Čiháková, advokátka

Mgr. Lenka Čiháková, advokátka, se sídlem Brněnská 642, 684 01, Slavkov u Brna, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2020. Více informací naleznete na našich webových…

8JUDr. Radoslav Sokola1 pobočka

JUDr. Radoslav Sokola, se sídlem Ždánská 569, 685 01, Bučovice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9JUDr. Radoslav Sokola (pobočka Bučovice)1 pobočka

JUDr. Radoslav Sokola, se sídlem Slavkovská 94, 685 01, Bučovice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10Mgr. Jan Hrežo, advokát

Mgr. Jan Hrežo, advokát, se sídlem Nádražní 258/13, 682 01, Vyškov-Město, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2001. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.


Advokátní, právní kanceláře (právník) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Advokátní, právní kanceláře (právník) v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Advokátní, právní kanceláře (právník) najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Vyškov.