Advokátní, právní kanceláře (právník) – Kroměříž

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1JUDr. Ivo Havlíček - notář v Kroměříži

Stoličkova 2106/98, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Notářská kancelář. Poskytování notářských služeb. Zajištění převodu majetku. Zakládání obchodních společností, sepisování závětí, ověřování podpisů, ověřování kopií listin, přijímání peněz a listin do úschovy, vydávání výpisů z obchodního rejstříku.

2JUDr. Dagmar Havlíčková1 pobočka

Riegrovo náměstí 246, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Advokátní služby se zaměřením na občanské, obchodní, pracovní i rodinné právo, včetně vypořádání společného jmění manželů. Pro sjednání schůzky mě prosím neváhejte kontaktovat. Pobočka v Bystřici pod Hostýnem, pracovní doba každé úterý 8 - 15h, v jiných případech dle dohody. Telefon 573 378 028.

3JUDr. Dagmar Havlíčková (pobočka Bystřice pod Hostýnem)1 pobočka

Advokátní služby se zaměřením na občanské, obchodní, trestní, pracovní i rodinné právo, včetně vypořádání společného jmění manželů. Pro sjednání schůzky mě prosím neváhejte kontaktovat. Pobočka v Bystřici pod Hostýnem, pracovní doba každé úterý 8 - 15h, v jiných případech dle dohody. Telefon 573…

4ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o. (pobočka Holešov)3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Újezd 875/10, Holešov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Kancelář nabízí právní služby v plném rozsahu dle aktuálních potřeb klientů se znalostí místního, právního i společenského prostředí. Dále služby - právo obchodní, občanské, bytové, rodinné, pracovní, konkurzní, trestní, exekuční. Advokátní kancelář také provádíme smlouvy, žaloby, obhajoby v…

5Machurová Alžbeta, JUDr., advokátka

Advokátní služby se zaměřením na občanské, obchodní, pracovní, trestní a živnostenské právo.

6JUDr. Petr Skopal

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
nám. Dr. E. Beneše…, Holešov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Notářská kancelář se službami Czech pointu, ověřování a osvědčování listin, sepsání závěti a smluv. Dále provádíme úschovy závětí, cenných papírů a dalších listin s tím, že je kdykoliv na požádání vydá žadateli o úschovu.

7JUDr. Alena Pšejová, Ph.D. - Advokátní kancelář1 pobočka

Služby advokátní kanceláře a insolvenčního správce, poradenství v oblasti obchodního, občanského, pracovního, trestního, insolvenčního či rodinného práva. Možnost advokátní úschovy finančních prostředků či ověřování podpisů. Zastupování věřitelů a dlužníků v incidenčních sporech.

9JUDr. Hana Rubíčková

Advokátní služby se zaměřením na obchodní, občanské, bytové, pozemkové, lesní a vodní právo.


Advokátní, právní kanceláře (právník) – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Advokátní, právní kanceláře (právník) v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Advokátní, právní kanceláře (právník) najdete 40 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 36 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Kroměříž.