Advokátní, právní kanceláře – Zlínský kraj

1–10 firem z 179 nalezených Filtry

1JUDr. Dagmar Havlíčková1 pobočka

Riegrovo náměstí 246, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Advokátní služby se zaměřením na občanské, obchodní, pracovní i rodinné právo, včetně vypořádání společného jmění manželů. Pro sjednání schůzky mě prosím neváhejte kontaktovat. Pobočka v Bystřici pod Hostýnem, pracovní doba každé úterý 8 - 15h, v jiných případech dle dohody. Telefon 573 378 028.

2Mgr. Martin Polášek - Advokátní kancelář

Nabízíme poradenské právní služby se specializací na právo trestní, občanské a rodinné. Dále také poskytujeme zastupování u soudu.

3Mgr. Josef Berka

Jmenuji se Mgr.Josef Berka a působím jako advokát v Uherském Brodě. Poskytuji jak advokátní tak právní služby. Jsem osoba kompetentní k zatupování v řízení před soudy nebo u jiných správních úřadů.

4Mgr. Zdeněk Rumplík1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(53)
Osvobození 51, Slavičín Bezdlužná

Advokátní kancelář pro oblasti práva občanského, obchodního a rodinného. Specializujeme se na převody nemovitostí a vymáhání pohledávek. Nabízíme on-line služby.

5Mgr. Karel Nedbálek, advokát

2.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Slušovice 520, Slušovice Bezdlužná

Podle ustanovení § 3 odst. 2 zákona o advokacii jsem oprávněn zastupovat i obhajovat klienty ve věcech soukromoprávních, správních i trestních. Specializuji se na oblast občanského, rodinného a obchodního práva. Občanské a obchodní právo také vyučuji na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

6JUDr. Sylva Krobová, advokát

Poskytuji služby advokátní kanceláře. Zabýváme se všemi právy kromě trestního práva. Specializujeme se na vymáhání pohledávek, exekuce, zastupování před soudy, převody nemovitostí, sepisování kupních smluv, advokátní úschovy, dědická řízení, rodinné právo a další.

7JUDr. Marie Macková, advokát

Advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo.

8Šmoková Miloslava, JUDr.1 pobočka

Poskytuji právní služby se zaměřením na občanské, obchodní, trestní, rodinné a pracovní právo.

9Advokátní kancelář Knotek, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvítková 1569/56, Zlín Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo.

10JUDr. Josef Čejka, advokát

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
nám. 3. května 1606, Otrokovice Bezdlužná

Naše zaměření je na právní poradenství a obhajoby v různých oblastech práva. Obhajujeme v trestních věcech, zastupujeme v přestupkových řízeních a zajišťujeme také služby týkající se sepisováním různých typů smluv.


Advokátní, právní kanceláře – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Advokátní, právní kanceláře v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Advokátní, právní kanceláře najdete 179 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 161 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 54 firem v regionu Zlínský kraj.