Svoz odpadu – Prostějov

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Nature, s.r.o.- Sběr, svoz a likvidace odpadů

4.9
★★★★★
★★★★★
(20)
Olomoucká 485, Držovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Naše společnost vznikla na počátku roku 1995. Od začátku se zaměřujeme především na odborné služby v oblasti odstraňování, využívání a recyklace odpadů. Kontejnerová doprava. Pronájem kontejnerů. Nakládání s odpady - likvidace, využití, recyklace, odvoz, sběr a výkup odpadů. Komunální odpady,…

2MEGAWASTE-EKOTERM, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Spalovny 4225/6, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Spalovna, likvidace nebezpečných odpadů. Mimo jiné jsme česká soukromá firma působící v oblasti nakládání s odpady. K likvidaci využíváme především vlastní zařízení spalovny. Doprava je i zajištěna dopravními prostředky, splňující podmínky přepravy dle normy ADR.

3Měrotská Eliška - Prádelna PROMEL (pobočka Konice)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 643, Konice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme sběrnu oděvů. Dále nabízíme praní, údržbu a servis pracovních oděvů, služby prádelny pro hotely, restaurace, ubytovací a zdravotnická zařízení. Poskytujeme také i svoz a odvoz prádla odběratelům, dodáváme mycí a čisticí prostředky a další.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Svoz odpadu v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svoz odpadu najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Prostějov.