Svoz odpadu – Brno - město

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Inter Eko CZ s.r.o. (pobočka Brno-Zábrdovice)1 pobočka

Kanalizace a práce okolo je naší denní činností. Zabýváme se čištěním jímek, revizí potrubí, řešíme havárie i následný odvoz a likvidaci odpadů, které během výkonu naší práce vzniknou. Pro ty, kteří chtějí předejít nepříjemnostem nabízíme preventivní pročišťování potrubí. Naše služby jsou…

2ADC služby, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Veslařská 3071/25, Brno-Žabovřesky
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Pomáháme vám s likvidací odpadů, především nebezpečných. Snažíme se, aby tato likvidace minimálně zatěžovala vaše podnikání. Co je možné regenerujeme (vracíme zpět do výroby zákazníka), nebo ekologicky likvidujeme.

3Král Vít - odvoz odpadu

Kompletní servis v likvidaci veškerých odpadů. Nabízíme odvoz veškerých odpadů, přistavování kontejnerů na veškeré odpady a sutě včetně jejich nakládky. Vyklízení budov, dovoz písků, štěrků, recyklátů. Vše zařídíme. Jsme profesionálové ve svém oboru, pracujeme non-stop.

4SAKO Brno, a.s.17 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(48)
Jedovnická 4247/2, Brno-Židenice

SAKO Brno, a.s. - spalovna a komunální odpady Brno.

5Kaiser servis,spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Trnkova 2781/111, Brno-Líšeň Bezdlužná

Nabízíme likvidaci odpadů. Svoz komunálního odpadu - Brno. Odvoz odpadů kontejnerem nebo cisternou. Jsme profesionálové na čištění jímek, čištění odlučovačů ropných látek a čištění lapolů. Držíme pohotovost na čištění kanalizace a čištění odpadů.

6KOVOKOM ŠROT s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(20)
Wainerovo náměstí, Brno Bezdlužná

Kovošrot - vykupujeme železný šrot, barevné kovy (hliník, měď, mosaz, bronz). Zpracováváme kovový odpad. Prodej surovin a hutního materiálu. Zajištění svozu vlastními kontejnerovými vozidly. Demontování ocelových konstrukcí a technologií.

7AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. (pobočka Brno-Přízřenice)28 poboček

Svoz a odstranění komunálního a živnostenského odpadu včetně nebezpečného. Svoz i dotřídění separovaných složek odpadu. Zpracování druhotných surovin.

8Mikl Brno s.r.o.

Výkup, odběr i likvidace odpadu včetně odvozu na vlastní náklady.

9ANBOS Brno s.r.o.

ANBOS Brno s.r.o. - Nabídka ekologického poradenství. Komplexní služby v ekologii.

10Geemat s.r.o.1 pobočka

Masná 27/9, Brno Bezdlužná

Nabídka komplexních služeb v oblasti odpadového hospodářství. Zajišťujeme odvoz a likvidaci komunálního i objemného odpadu, nebezpečného odpadu, zpracování plánu odpadového hospodářství či poradenskou činnost. Letní a zimní údržba komunikací.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Svoz odpadu v lokalitě Brno - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svoz odpadu najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Brno - město.