Svoz odpadu – Brno - venkov

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1BYRM s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 1134, Modřice Bezdlužná

Nabízíme čištění veškeré kanalizace včetně prohlídky TV kamerou. Čištění domovních odpadů, vyvážení jímek, žump, septiků. Odlučovače ropných látek a čistírny odpadních vod. Sbíráme biologický odpad z kuchyní a jídelen.

2Centrum technických služeb Kuřim, s.r.o.

Svatopluka Čecha…, Kuřim
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Centrum technických služeb Kuřim s. r. o. je obchodní firmou s právní formou společnosti s ručením omezeným, se sídlem Jungmannova ul. 968, Kuřim, PSČ 664 34, identifikační číslo: 26307189, která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 43003. Obchodní…

3Dvořáček Karel - výkup kovů

Zajišťuji nakládání s bezpečnými i nebezpečnými odpady. Provádím zemní práce a terénní úpravy, výkopové, bourací a úklidové práce. Zaměřuji se na překládku sypkých a kusových zásilek zdvihacími mechanismy. Nabízím prodej sypkého stavebního materiálu.

4PASPOL, s.r.o.

Likvidujeme strojně technologické celky, energetické zařízení, transformátory, kabely a elektromotory. Vykupujeme kovový odpad a barevné kovy.

5AKO Blatný s.r.o.1 pobočka

Zajistíme dovoz sypkých materiálů, kontejnerů, naložení i odvoz veškerých odpadů.

6Barko, s.r.o. (pobočka Zastávka)4 pobočky

Výkup kovošrotu a druhotných surovin, třídění kovového odpadu. Likvidace autovraků, svoz a recyklace odpadu.

7Marius Pedersen a.s. (pobočka Měnín)49 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Měnín 440, Měnín
Otevřeno do 15:00

Sběr a svoz komunálního, kapalného i separovaného odpadu. Dále elektroodpad a odpad z domácností. Výroba alternativního paliva z použitých pneumatik, recyklace dřeva a stavebního odpadu, likvidace autovraků. Údržba mobiliáře, zeleně i osvětlení.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Svoz odpadu v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svoz odpadu najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Brno - venkov.