Svoz odpadu – Hodonín

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1EKOR, s.r.o. - nakládání s odpady2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Havlíčkova 1398/49a, Kyjov
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Nabízíme svoz a odstraňování odpadů. Provozujeme skládku odpadů, dotřiďovací linku papíru a plastů, sběrný dvůr a kompostárnu. Nabízíme přepravu kontejnery.Společnost získala certifikáty pro systém řízení jakosti a EMS v květnu 2005. V červnu 2006 k nim připojila certifikaci systému BOZP.

2Jiří Trecha- Kovošrot

4.4
★★★★★
★★★★★
(33)
Hodonínská 82, Rohatec
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Vykupujeme a zpracováváme vyřazenou elektroniku, elektrošrot, elektronický šrot, rozvaděče, stykače, jističe, transformátory, výpočetní techniku, kabely, plošné spoje, polovodičové součástky, integrované obvody, procesory, konektory, zásuvky atd., veškerý spojovací a telekomunikační elektronický…

3Služby Města Veselí nad Moravou

Blatnická 1551, Veselí nad Moravou
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Sběrný dvůr. Skladování a likvidace nebezpečného odpadu. Zpětný odběr elektrospotřebičů. Příspěvková organizace SMV se stará o správu veřejných prostransví a zařízení.

4Služby města Bzence

Kasárna 500, Bzenec Bezdlužná

Naším oborem je poskytování technických služeb. Zajišťujeme údržbu v zimě, udržujeme správu sběrného dvora, zajišťujeme pravidelný odvoz odpadu. Také se podílíme na pořádání různých kulturních akcí.

5MEGAWASTE - communal service, s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Vítězná 1126/11, Rohatec

Svážíme komunální odpad a separovaný odpad od firem a občanů včetně poskytování odpadových nádob. Provozujeme kontejnerovou dopravu.

6Reality Bystřický, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Jezerní, Vracov Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti svozu i dovozu veškerého stavebního materiálu, stavebních sutí, komunálního odpadu, výkopové zeminy, štěrků, písku a jiného.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Svoz odpadu v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svoz odpadu najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Hodonín.