Svoz odpadu – Kroměříž

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Technické služby Bystřice pod Hostýnem, s.r.o.2 pobočky

Svoz komunálního odpadu a údržba komunikací a zeleně. Nabízíme zámečnické, truhlářské a opravárenské práce, hrací prvky a zhotovujeme dětská hřiště, údržba dopravního značení, opravy chodníků a jejich zimní údržbu, pluhování a posyp.

2FORNAL trading s. r. o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Lutopecny 80, Lutopecny Bezdlužná

Nástavby nákladních vozidel, hákových a ramenových nosičů kontejnerů, sklápěčů, výměnných systémů, speciály pro manipulaci a svoz kovového i komunálního odpadu. Montáž hydraulických nakládacích jeřábů. Servis a prodej náhradních dílů.

3BIOPAS, spol. s r.o.4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Kaplanova 2959, Kroměříž Bezdlužná

Svoz a likvidace komunálních a separovaných odpadů, odstranění skla, plastu, papíru, pneumatik, dřeva, stavebních materiálů a nemocničních potřeb. Pronajímáme a prodáváme pytle, kontejnery a nádoby na odpadky. Služby poskytujeme firmám i občanům.

4Technické služby Holešov, s.r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Květná 1555, Holešov Bezdlužná

Svoz komunálního odpadu. Údržba a čištění komunikací a zeleně.

5Obecní úřad Lutopecny

Lutopecny 1, Lutopecny
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

6ROBICONT

Hrad 408, Chropyně
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme přistavování kontejnerů, odvoz a likvidaci odpadů včetně možnosti naložení. Dále vyklízení prostor, pronájem kontejnerů, přípravné práce pro stavby, zásobování staveb, služby autodopravy.

7RESO - Regionální sdružení obcí

Třídění a svoz separovaného odpadu, skla, papírů i plastů.

8Technické služby města Koryčany - Odpadové centrum1 pobočka

Skladování a likvidace plastů, skla, monočlánků, akumulátorových baterií, biologického i nebezpečného odpadu. Zpětný odběr elektrospotřebičů. Provádíme svoz bio odpadů ze zahrad a veřejného prostranství a vyrábíme v komunitní kompostárně kvalitní kompost.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Svoz odpadu v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svoz odpadu najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Kroměříž.