Svoz odpadu – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1OZO Ostrava s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(231)
Frýdecká 680/444, Ostrava

Společnost poskytuje služby v oblasti sběru, třídění či svozu odpadu aj.

2SLUMEKO, s.r.o.

Společnost nabízí údržbu a opravy místních komunikací, údržbu zeleně (sečení, hrabání, ořezy, kácení, výsadby), údržbu hřbitovů, svoz, sběr a zneškodňování komunálního, velkoobjemného, separovaného a nebezpečného odpadu, autodopravu, zemní práce, zámečnické a svářečské práce.

3Technické služby Karviná, a.s.

1.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Bohumínská 1878, Karviná, Nové Město
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Společnost zabezpečuje svoz, likvidace domovního a komunálního odpadu, provozování sběrného dvora, sběr nebezpečných odpadů, svoz biologicky rozložitelných odpadů, čištění komunikací a chodníků, uličních kanálových vpustí, zimní údržbu komunikací a chodníků, převoz materiálů, údržbu vodních toků.

4TECHNICKÉ SLUŽBY VRBNO s.r.o.

2.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Jesenická 205/24, Vrbno pod Pradědem
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Naše společnost zajišťuje správu a údržbu veřejných komunikací, osvětlení, zeleně, likvidací komunálního odpadu, odvozu fekálií a kosení trávy.

5TS Bruntál, s.r.o.1 pobočka

Zeyerova 1489/12, Bruntál
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Společnost poskytuje širokou škálu služeb - údržba místních komunikací, veřejné osvětlení, kontejnerová doprava, zemní práce, správa hřbitova, svoz komunálního odpadu, správa městských lesů. Dále také spravuje ledovou plochu, sauny, koupaliště, sportovní halu.

6EKO - Chlebičov a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Hlavní 65, Chlebičov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provozujeme sběrný dvůr. Provádíme likvidaci nebezpečného odpadu. Svážíme bio i gastroodpad či separovaný komunální, kapalný a pevný odpad. Recyklujeme dřevo i plasty a upravujeme druhotné suroviny či kompostovaný odpad.

7Frýdecká skládka, a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Panské Nové Dvory…, Frýdek-Místek
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na svoz a likvidaci odpadu, výrobu kompostu, zemních substrátů a tříděného kameniva. Dále také provozuje skládku odpadů a sběrných dvorů - skladování a likvidace nebezpečného odpadu, zpětný odběr elektrospotřebičů.

8Sběrné suroviny Krnov s.r.o.

Albrechtická 109a, Krnov, Pod Cvilínem
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provozujeme sběrnu železa a barevných kovů. Dále nabízíme služby jako pronájem kontejnerů. Působíme v Moravskoslezském kraji ve městě Krnov.

9Drejsl Jindřich, Ing.

Butovická 49, Studénka
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Nabízíme poradenské služby v oblasti odpadového hospodářství a zajištění legislativních povinností při nakládání a produkci odpadů.

10ORC group, s.r.o.6 poboček

Dukelská 128, Šenov u Nového…
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Zabýváme se recyklací druhotných surovin - výkupem, zpracováním, prodejem. Skartujeme staré dokumenty, zlikvidujeme datové nosiče a plastové karty. Máme kvalitní svozovou techniku.


Firmy v dalších lokalitách


Svoz odpadu v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svoz odpadu najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Moravskoslezský kraj.