Svoz odpadu – Morava

Svoz odpadu je důležitá služba pro každou domácnost i firmu. Zajišťují ji obce, města nebo různé firmy, které si určují vlastní pravidelné termíny svozu. Svoz odpadu je placená služba. Přehled firem zabývajících se svozem odpadu v lokalitě Morava.

1–10 firem z 76 nalezených Filtry

1HANÁ METAL spol. s r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Spalovny 4404/11, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

V kovošrotu HANÁ METAL se zabýváme výkupem kovového odpadu, ekologickou likvidací vozidel a prodejem hutního materiálu. Vykupujeme železné kovy, barevné kovy, autobaterie, elektromotory, akumulátory, autovraky a mnoho dalšího. Mezi naše další služby patří demontáže kovových celků.

2Obec Kožušany-Tážaly1 pobočka

Tážaly 1, Kožušany-Tážaly
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Obec Kožušany-Tážaly je malebná obec v Olomouckém kraji. Chod obce zabezpečuje obecní úřad, který spravuje úřední desku a poskytuje služby Czech POINT. V naší obci se nachází základní škola, pošta, prodejna potravin a sportovní areál. Navštivte náš web a podívejte se do fotogalerie, jak to…

3SH ŠROT spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Hrůdách 3363, Břeclav
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pro naše zákazníky zajišťujeme služby v oblasti nakládání s odpady. Mezi sbírané a vykupované odpady patří např. kovový odpad, barevné kovy, papír, plasty, dřevo, sklo, pneumatiky, ale také některé nebezpečné odpady. Seznam sbíraných a vykupovaných odpadů je dlouhý, proto nás v případě dotazů…

4ADC služby, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Veslařská 3071/25, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Pomáháme vám s likvidací odpadů, především nebezpečných. Snažíme se, aby tato likvidace minimálně zatěžovala vaše podnikání. Co je možné regenerujeme (vracíme zpět do výroby zákazníka), nebo ekologicky likvidujeme.

5RESPONO, a.s.6 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(43)
Cukrovarská 486/16, Vyškov-Město Bezdlužná

RESPONO, a.s. je regionální společnost, která svými zkušenostmi a kompetentností zaručuje zodpovědné nakládání s odpady v souladu s platnými legislativními předpisy jak České republiky, tak Evropské unie. Svým zákazníkům poskytuje kvalitní služby a rozvíjí dobrou spolupráci na základě přátelského…

6Král Vít - odvoz odpadu

Kompletní servis v likvidaci veškerých odpadů. Nabízíme odvoz veškerých odpadů, přistavování kontejnerů na veškeré odpady a sutě včetně jejich nakládky. Vyklízení budov, dovoz písků, štěrků, recyklátů. Vše zařídíme. Jsme profesionálové ve svém oboru, pracujeme non-stop.

7EKOR, s.r.o. - nakládání s odpady2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Havlíčkova 1398/49a, Kyjov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme svoz a odstraňování odpadů. Provozujeme skládku odpadů, dotřiďovací linku papíru a plastů, sběrný dvůr a kompostárnu. Nabízíme přepravu kontejnery.Společnost získala certifikáty pro systém řízení jakosti a EMS v květnu 2005. V červnu 2006 k nim připojila certifikaci systému BOZP.

8SAKO Brno, a.s.17 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(69)
Jedovnická 4247/2, Brno-Židenice

SAKO Brno, a.s. - spalovna a komunální odpady Brno.

9BYRM s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 1134, Modřice Bezdlužná

Nabízíme čištění veškeré kanalizace včetně prohlídky TV kamerou. Čištění domovních odpadů, vyvážení jímek, žump, septiků. Odlučovače ropných látek a čistírny odpadních vod. Sbíráme biologický odpad z kuchyní a jídelen.

10Kaiser servis,spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(49)
Trnkova 2781/111, Brno-Líšeň Bezdlužná

Nabízíme likvidaci odpadů. Svoz komunálního odpadu - Brno. Odvoz odpadů kontejnerem nebo cisternou. Jsme profesionálové na čištění jímek, čištění odlučovačů ropných látek a čištění lapolů. Držíme pohotovost na čištění kanalizace a čištění odpadů.


Firmy v dalších lokalitách


Svoz odpadu v lokalitě Morava – detailní popis

Svoz odpadu je činnost, při které se vyváží odpady z domácností nebo firem do zařízení, kde se s nimi dále nakládá. Svoz odpadu provádějí obce, města nebo různé firmy, které si určují své vlastní kalendáře svozu. Obce a města nejčastěji zajišťují svoz odpadu prostřednictvím komunálních služeb. Pokud chcete zjistit, kdy a jaký odpad se u vás sváží, můžete si vyhledat kalendář svozu pro vaši obec nebo část obce na internetu nebo na obecním úřadě.

Při svozu odpadů dochází k vysypání obsahu kontejnerů na odpad do svozového vozidla. Svozový vůz je nákladní automobil, který je speciálně upraven pro nakládku a svoz odpadu, ať už směsného komunálního odpadu, nebo vytříděného, který odkládáme do barevných kontejnerů.

Svoz směsného komunálního odpadu 

Směsný komunální odpad je všechen odpad, který zůstává po vytřídění využitelných materiálů, jako je plast, papír, sklo, nápojový karton a kov. Tento odpad nezahrnuje objemný odpad, odpad ze zeleně, nebezpečný odpad a sběrné suroviny. 

Směsný komunální odpad se ukládá do černých popelnic o objemu 120 l, 240 l a do kontejnerů o objemu 1100 l. Svoz směsného komunálního odpadu zajišťují obce a města v pravidelných intervalech. 

Platba za svoz odpadu 

Svoz odpadu je placená služba, která se řídí předem domluvenými podmínkami, jako je typ odpadu a harmonogram. Poplatek za svoz odpadu se platí obci, městu nebo společnosti, která si také určuje jeho výši.