Sanace, likvidace ekologických zátěží – Zlín

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1SUEZ Využití zdrojů a.s. (pobočka Zlín, Malenovice)39 poboček

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
třída 3. května 1180, Zlín, Malenovice Bezdlužná

Komplexní nabídka služeb v odpadovém hospodářství. Moderní technologie na zpracování odpadů. Odvoz průmyslových a komunálních odpadů, sanace, odstraňování ekologických zátěží a azbestu. Čištění průmyslových objektů, sběr a separace druhotných surovin. Havarijní služby a poradenství. Facility servis.

2GEOSTAV spol. s r. o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(13)
Objízdná 1897, Otrokovice

Provádíme štětovnice (beranění larsen, pažení štětovnicemi), piloty vrtané i CFA, hlavice, tenkostěnné těsnící stěny, sanace sesuvů a hrází, konsolidační štěrkopískové piloty. Speciální zakládání staveb řešíme komplexně, rovněž IG průzkum a zpracování projektu.

3SUEZ Využití zdrojů a.s. (pobočka Zlín)39 poboček

2.3
★★★★★
★★★★★
(1)
třída 3. května 1180, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je komplexní nabídka služeb v odpadovém hospodářství. Moderní technologie na zpracování odpadů. Odvoz průmyslových a komunálních odpadů, sanace, odstraňování ekologických zátěží a azbestu. Čištění průmyslových objektů, sběr a separace druhotných surovin. Havarijní služby a poradenství.…


Sanace, likvidace ekologických zátěží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Sanace, likvidace ekologických zátěží v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sanace, likvidace ekologických zátěží najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Zlín.