Sanace, likvidace ekologických zátěží – Moravskoslezský kraj

V okrese Bruntál nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1REO AMOS, spol. s r. o.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Provozní 5560/1b , Ostrava, Třebovice Bezdlužná

Nabízíme sběrné nádoby a prostředky pro prevenci a odstraňování ekologických havarií.

2BETOCHEM, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Střádalů 473/64, Ostrava, Kunčičky Bezdlužná

Společnost BETOCHEM, s.r.o. je svou působností známá především v teplárenském průmyslu a energetice, hutnickém průmyslu a těžkém strojírenství, průmyslovém stavebnictví. Mimo tuto hlavní činnost provádíme také odbornou likvidaci stavebních odpadů.

3AGIPP-ILLÍK s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Písková 567, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí vývoz septiků, žump a čističek odpadních vod, čištění a mytí komunikace, vývoz a likvidace tukových lapolů.

4SG - Geoinženýring s.r.o.

28. října 150/2663, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti projektování a realizace inženýrských podzemních i ekologických staveb a dále v provádění geotechnických či ekologických průzkumů.

5TŘANOVICE SLUŽBY

TŘANOVICE SLUŽBY, se sídlem Třanovice 1, 739 53, Hnojník, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 88, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…

6METAL SPEED, s.r.o.

Zabýváme se výkupem železného šrotu a barevných kovů, použitých autobaterií i akumulátorů. Provádíme sběr a likvidace nebezpečného odpadu. Máme vlastní kontejnery, mobilní sběrné jednotky. Nabízíme přistavování firmám i běžným občanům.

7Svobodová Jana, Ing. - chemická laboratoř

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
9. května 1184, Příbor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby firmám zabývajícími se úpravou vod, monitoringem pro průmysl či ekologii, hydrogeologií, sanacemi, ekologií, nakládáním s odpady. Provádíme analýzu pitné vody ze studní a vrtů. Možnost konzultací.

8Merkon oil, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Martinská čtvrť 1798, Frenštát pod…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dodáváme produkty k ošetření a čištění odpadních vod, organické deemulgátory k rozrážení a štěpení odpadních emulzí a produkty ke srážení těžkých kovů.

9HRABOSS, a.s.

Společnost poskytuje služby v oblasti drobných stavebních úprav, údržby veřejné zeleně, likvidace černých skládek aj.

10Kato Morava, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Řeka 200 , Řeka

Společnost zaměřená na průmyslové nátěry a malby, nátěry střech, fasád, konstrukcí. K dalším činnostem patří likvidace vlhkosti a plísni obytných prostor, vnitřní zateplení, zušlechtění povrchů staveb, antigraffiti, zateplení budov, klasické a zateplovací omítkové a sanační systémy.


Sanace, likvidace ekologických zátěží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sanace, likvidace ekologických zátěží v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sanace, likvidace ekologických zátěží najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Moravskoslezský kraj.