Sanace, likvidace ekologických zátěží – Frýdek - Místek

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1TŘANOVICE SLUŽBY

TŘANOVICE SLUŽBY, se sídlem Třanovice 1, 739 53, Hnojník, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 88, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…

2SUEZ Využití zdrojů a.s. (pobočka Frýdek-Místek)39 poboček

Pavlíkova, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní nabídka služeb v odpadovém hospodářství. Moderní technologie na zpracování odpadů. Odvoz průmyslových a komunálních odpadů, sanace, odstraňování ekologických zátěží a azbestu. Čištění průmyslových objektů, sběr a separace druhotných surovin. Havarijní služby a poradenství.

3Kato Morava, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Řeka 200 , Řeka

Společnost zaměřená na průmyslové nátěry a malby, nátěry střech, fasád, konstrukcí. K dalším činnostem patří likvidace vlhkosti a plísni obytných prostor, vnitřní zateplení, zušlechtění povrchů staveb, antigraffiti, zateplení budov, klasické a zateplovací omítkové a sanační systémy.


Sanace, likvidace ekologických zátěží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Sanace, likvidace ekologických zátěží v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sanace, likvidace ekologických zátěží najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Frýdek - Místek.