Sanace, likvidace ekologických zátěží – Přerov

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1BIOTREND MORAVA s.r.o. (pobočka Přerov)1 pobočka

Naším oborem je rekultivace a sanace starých ekologických zátěží. Zaměřujeme de na recyklaci stavebních sutí a odpadů a dotace v oblasti ekologie a nakládání s odpady.

2SUEZ Využití zdrojů a.s. (pobočka Přerov)39 poboček

2.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Hradčany 88, Hradčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost SITA CZ a.s. poskytuje služby v oblasti odpadového hospodářství. Firma nabízí odvoz odpadů, sanace či sběr a separace druhotných surovin, odstraňování ekologických zátěží a azbestu či čištění průmyslových objektů. Dále poskytuje Facility servis, havarijní služby a poradenství.

3ESET, spol. s r.o. (pobočka Lipník nad Bečvou)5 poboček

Loučka 38, Lipník nad Bečvou
Dnes už má zavřeno

Společnost ESET, spol. s r.o. zajišťuje čištění sutě, zemin a průmyslových kalů na dekontaminačních plochách metodou biodegradace. Provádíme i hydrogeologické průzkumy.

4Koop Agro FM, s. r. o.

Žernava , Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Koop Agro FM, s.r.o. poskytuje služby v oblasti demoličních prací, revitalizace a odstraňování ekologických zátěží či recyklace odpadů.

5KOHOUT invest v.o.s.

Společnost KOHOUT invest, v.o.s. poskytuje služby v oblasti likvidace černých skládek, recyklace, rekultivace aj. Nabízíme k pronájmu či prodeji vlastní nemovitosti.


Sanace, likvidace ekologických zátěží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Sanace, likvidace ekologických zátěží v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sanace, likvidace ekologických zátěží najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Přerov.