Sanace, likvidace ekologických zátěží – Olomoucký kraj

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1SPRESO s.r.o.1 pobočka

Kompostování, výroba umělého hnojiva a rekultivačního substrátu. Prodej paliv a maziv. Nabízíme služby autodopravy a zemní práce. Provádíme rekultivace a sanace skládek, čištění rybníků a nádrží.

2Žoch Martin- ODTAHOVÁ SLUŽBA

Silniční a odtahová služba, zajištění servisu, likvidace pojistných událostí, ekologická likvidace vozidel.

3MYFA Olomouc s.r.o.

Tovární 41, Olomouc Bezdlužná

Provozujeme stavební firmu. Zaobíráme se výstavbou inženýrských staveb, čističek odpadních vod, kanalizací či vodovodů. Zajišťujeme i sanace betonových konstrukcí. Nabízíme terénní a zemní práce. Disponujeme vlastní stavební technikou a nákladními vozidly.

4BIOTREND MORAVA s.r.o. (pobočka Přerov)1 pobočka

Naším oborem je rekultivace a sanace starých ekologických zátěží. Zaměřujeme de na recyklaci stavebních sutí a odpadů a dotace v oblasti ekologie a nakládání s odpady.

5Vykydal Oldřich - HT+

Naše firma nabízí služby v oblasti dezinfekce, deratizace, sanace, práce ve výškách, demolice moderními metodami.

6Vodní zdroje Holešov, a.s. (Olomouc)2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Tovární 1423/7, Holešov

Čištění a regenerace vrtů, hydrogeologický průzkum a posudky, monitoring podzemní vody a horninového prostředí, sanace. Na rozdíl od převážné většiny inženýrských a konzultačních firem v oblasti ochrany životního prostředí nabízíme komplexní dodávku služeb.

7Zemní práce MITOP s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na zemní, výkopové a demoliční práce. Provádíme výkopy základů, terénní úpravy, likvidace ekologických zátěží, výkopy drenáží, výkopy přípojek veškerých inženýrských sítí, hloubení bazénů, přesuny zeminy atd.

8BIOTREND MORAVA s.r.o.1 pobočka

Specializujeme se na získávání dotací na rekultivace a sanace starých ekologických zátěží pro města, obce, neziskové organizace, soukromé osoby a společnosti. Dále i poradenská činnost v oblasti odpadového hospodářství a ochranu životního prostředí.

9ROOFS.CZ GROUP a.s.

Andělská 748, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a izolatérských prací.

10IES RECYCLING, a.s.

8. května 450/8, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se stavebnictvím a likvidací odpadů. Provádíme rekultivace skládek, odstraňování ekologických zátěží a sanační práce. Nabízíme poradenskou a posudkovou činnost- ekologické audity, hodnocení nebezpečných vlastností odpadů, supervizní činnost.


Sanace, likvidace ekologických zátěží – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sanace, likvidace ekologických zátěží v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sanace, likvidace ekologických zátěží najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Olomoucký kraj.