Marketing – Žlutava okres Zlín

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1Agentura Devět měsíců s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
3.5 km K. H. Máchy 109, Otrokovice,… Bezdlužná

Nabízíme marketingovou komunikace. Dále i tvorbu a optimalizaci www stránek, grafický design, corporate identity a reklamní předměty.

2Ondřej Kubíček

3.7 km Komenského 1081, Napajedla Bezdlužná

Internetové stránky a obchody, webdesign a redakční systémy CMS.

3Janoštík Lukáš - Abri Design

3.7 km Hlavní 1214, Otrokovice,…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Tvorba a správa webových stránek, internetového marketingu. Dále vývoj aplikací na míru. Nabídka i reklamních i grafických prací, reklamních plachet, krycích plachet pro stavebnictví, nehořlavých dílenských závěsů a děrovaných plachet na zakrytí bazénu.

4Straight Out s.r.o.

7.6 km Tečovská 1052, Malenovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jsme reklamní a komunikační agentura. Dále tvoříme 3D vizualizace, reklamu, media, webdesign, print, corporate identity, copywriting či signmaking. Dále i grafické návrhy, printy, polepy, navigace, světelnou reklamu, návrhy a realizace firemních prezentací na veletrzích, TV spoty a podobně.

5IT - HELP. cz, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
9.2 km třída Tomáše Bati…, Zlín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti informačních technologií. Dále provádění správy počítačových sítí, internetových služeb a tvorby www stránek. Disponujeme i datovým centrem s možností pronájmu vyhrazeného místa na našich serverech. Mimo jiné se zaměřujeme na SEO, internetový marketing a copywriting.

6Balajka Miroslav

9.2 km Náves Louky 302, Louky Bezdlužná

Zaobíráme se pronájmem billboardů, bigboardů a štítů. Dále zajišťujeme grafické návrhy, firemní loga, tisk plakátů i plachet či výrobu reklamy. Dále i provádíme tvorbu webových stránek. Mimo jiné nabízíme korekturu textu. Otevřeno nonstop.

7Vilímek Radek, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
10.2 km Na Slanici 444, Louky Bezdlužná

Zaobíráme se outsourcing marketingem. Dále se zaobíráme výrobou stránek a jejich optimalizací. Nabízíme i analýzu a sestavení reklamní kampaně.

8Bartošová Markéta

10.6 km Vinohrady 714, Zlín, Prštné
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Výroba reklamního loga na padáky, letadla, auta. Dále tvorba grafiky, samolepek a opravných samolepek ze Skytexu na poškozené padáky a kitty.

9Cícha David

12.0 km Pod Rozhlednou 1840, Zlín Bezdlužná

Tvorba log, firemní grafiky a prezentací. Dále i propagačních materiálů, webových stránek a SEO optimalizací.

10Erlebach Libor - ER Media (pobočka Zlín)1 pobočka

12.1 km Vavrečkova 5673, Zlín Bezdlužná

Zaobíráme se audiovizuální tvorbou, výrobou fotografií, webových stránek, originálních kalendářů, tiskovin a letáků. Dále zajišťujeme marketing. Zaměřujeme se i na HDR fotografie, tvorbu aplikací pro pro iOS a Android, pokročilou postprodukce a retuš, prostorové poutače a další.


Marketing – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Marketing v lokalitě Žlutava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Marketing najdete 43 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 39 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Žlutava.