Marketing – Nový Jičín

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Úspěšné stránky (Nový Jičín)80 poboček

Palackého tř. 801, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Profesionální internetové stránky v Novém Jičíně, které vydělávají. Vyrobíme web, který vám bude konkurence závidět. Díky němu získáte posílení brandu, ale i nové zákazníky.

2Rýcová Zuzana - Internetový marketing

Hostašovice 194, Hostašovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se tvorbou internetových stránek a e-shopů. Reklamou na Seznamu, Googlu, Facebooku a také bannerovou reklamu na internetu. Poskytujeme správu webů, aktualizace a poradenství.

3PLUS DESIGN & MARKETING s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Lužická 1237/29, Nový Jičín Bezdlužná

Marketingová agentura tvořící webové prezentace, e-shopy a aplikace. Zabýváme se také správu a aktualizaci obsahu webu, úpravu textů, realizací tiskovin a veletržních expozic. Překládáme webové prezentace, tiskové zprávy či katalogy. Vypracováváme analýzy.

4Soják Petr - OneStudio

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Jičínky 384/10, Nový Jičín Bezdlužná

Tvorba webových stránek včetně jejich správy, digitální marketing. Nabízíme také SEO optimalizace a propagační materiály, administrační a intranetové systémy. Uživatele proškolujeme.

5ROXAR WEB SOLUTIONS

Havlíčkova 31, Frenštát pod…
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti webdesignu a internetového marketingu. Nabízíme služby počítačové grafiky, tvorbu e-shopů, webové a flash aplikace. PPC reklamní kampaně a propagace na sociálních sítích.

6Rýc Marek - Internetový marketing

Zabýváme se tvořením internetových stránek a e-shopů na míru. Nabízíme webdesign, optimalizaci internetových stránek pro vyhledávače, PPC reklamu na Seznamu, Google a Facebooku či bannerovou reklamu na internetu.

7Čaníková Petra, Mgr.

Jsem copywriter. Zajímám se o internetový marketing, PR, obsahové strategie, sociální sítě a komunikaci. Budu pečovat o obsah vašich firemních blogů, magazínů a sociálních sítí. Vytvořím tiskové zprávy, slogany, letáky a newslettery, které mají co říci.

8Šeďa David - G7Media

Zabýváme se vývojem webových aplikací. Nabízíme marketingovou podporu.

9Seidler Michal - mSolution.cz

Tísek 135, Tísek Bezdlužná

Zabýváme se tvorbou webových stránek, e-shopů a internetovým marketingem. Nabízíme správu obsahů stránek, kategorií, zboží a aktualit; napojení na sociální sítě a sledování přes analytické nástroje.

10Ing. Libor Jedlička

Tísek 173, Tísek Bezdlužná

Firma zaměřená na služby v oblasti internetového podnikání, e-marketingu, finančního poradenství, internetového businessu a SEO optimalizaci.


Marketing – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Marketing v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Marketing najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Nový Jičín.