Marketing – Ostrava - město

1–10 firem z 81 nalezených Filtry

1Úspěšné stránky (Ostrava)80 poboček

Palackého tř. 801, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Profesionální internetové stránky v Ostravě, které vydělávají. Vyrobíme web, který vám bude konkurence závidět. Díky němu získáte posílení brandu, ale i nové zákazníky.

2Scheema Digital s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Štramberská 2871/47 , Ostrava
Dnes už má zavřeno

Naše digitální agentura, pomáhá vytvářet špičková webová řešení. Poskytujeme plný servis od konceptu přes správu webů, realizaci až po digitální marketing.

3Agentura API s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v marketingu a komunikaci. Zajišťujeme grafické návrhy a realizace či veškeré druhy tiskovin, tvorbu log a corporate identity, organizace eventů a společenských akcí, webdesign, obalový design, polepy vozidel, výloh, potisky a dárkové předměty.

4SABANERO s.r.o.1 pobočka

Hlubinská 1378/36, Ostrava-Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mediální agentura, která poskytuje klientům komplexní péči v oblasti reklamy a zabýváme se veškerými druhy reklamy. Plánujeme kampaně a zajišťujeme reklamní prostor převážně v televizi, na internetu, v rádiu a dalších. Zaměřujeme se na malé i velké společnosti.

5READY DESIGN, s.r.o.

Čelakovského 2055/4, Ostrava-Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti grafických návrhů, fotoprací a digitálního zpracování podkladů. Navrhujeme loga, etikety, obaly, tiskoviny, katalogy, PE tašky a další. Dále provádíme předtiskovou a tiskovou přípravu či kontrolu pro flexotisk, ofsetový tisk a sítotisk i webdesign.

6Malásková Jana, Mgr. - reklamní a marketingové služby2 pobočky

Zaměřujeme se na tvorbu internetových stránek či reklamní služby a tvorbu nových i modifikaci stávajících databází s použitím softwaru Microsoft Access. Nabízíme umístění Vašeho reklamního banneru na našich stránkách. Dále vyrábíme reklamní předměty a dárky.

7Žídková Jana, Ing. - Intermenu system2 pobočky

Nabízíme služby v oblasti polygrafie a webdesignu. Vydáváme skripta, publikace, sborníky a periodiky. Provádíme barevný digitální a rotační tisk, potisk reklamních předmětu a distribuci tiskovin. Dále vyrábíme panely, reklamní plachty a billboardy.

8Plecháček Aleš, Ing. - AM rekalama

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mládeže 511/8, Ostrava-Hrabůvka Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní reklamní, fotografické a grafické služby. Nabízíme webdesign, interiérový design, polepy vozidel a výkladních skříní či provádíme strojní vyšíváni na čepice, trika, vesty, montérky a další předměty. Dále zhotovujeme plastické písmo a firemní značky užívané pro označení budov.

9Petráš Martin- Klíčenka

Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů. V nabídce naleznete klíčenky, odznaky, propisky, přívěšky, placky a pravítka. Poskytujeme IT služby. Vaši firmu jsme schopni vybavit výpočetní technikou včetně návrhu a cenové nabídky HW a SW, návrhu, realizace a…

10Gumption Swallow, s.r.o.1 pobočka

Vyvíjíme webové a mobilní aplikace i marketingové a grafické služby.


Marketing – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Marketing v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Marketing najdete 81 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 73 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Ostrava - město.