Marketing – Ostrava - město

1–10 firem z 170 nalezených Filtry

1Úspěšné stránky (Ostrava)80 poboček

Palackého tř. 801, Chrudim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Profesionální internetové stránky v Ostravě, které vydělávají. Vyrobíme web, který vám bude konkurence závidět. Díky němu získáte posílení brandu, ale i nové zákazníky.

2Scheema Digital s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Štramberská 2871/47 , Ostrava
Otevřeno od 9:00

Naše digitální agentura, pomáhá vytvářet špičková webová řešení. Poskytujeme plný servis od konceptu přes správu webů, realizaci až po digitální marketing.

3Agentura API s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v marketingu a komunikaci. Zajišťujeme grafické návrhy a realizace či veškeré druhy tiskovin, tvorbu log a corporate identity, organizace eventů a společenských akcí, webdesign, obalový design, polepy vozidel, výloh, potisky a dárkové předměty.

4READY DESIGN, s.r.o.

Čelakovského 2055/4, Ostrava-Mariánské…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti grafických návrhů, fotoprací a digitálního zpracování podkladů. Navrhujeme loga, etikety, obaly, tiskoviny, katalogy, PE tašky a další. Dále provádíme předtiskovou a tiskovou přípravu či kontrolu pro flexotisk, ofsetový tisk a sítotisk i webdesign.

5Malásková Jana, Mgr. - reklamní a marketingové služby2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Gen. Píky 2900/24, Ostrava

Zaměřujeme se na tvorbu internetových stránek či reklamní služby a tvorbu nových i modifikaci stávajících databází s použitím softwaru Microsoft Access. Nabízíme umístění Vašeho reklamního banneru na našich stránkách. Dále vyrábíme reklamní předměty a dárky.

6Žídková Jana, Ing. - Intermenu system2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Nedbalova 2350/8, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti polygrafie a webdesignu. Vydáváme skripta, publikace, sborníky a periodiky. Provádíme barevný digitální a rotační tisk, potisk reklamních předmětu a distribuci tiskovin. Dále vyrábíme panely, reklamní plachty a billboardy.

7Plecháček Aleš, Ing. - AM rekalama

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mládeže 511/8, Ostrava-Hrabůvka Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní reklamní, fotografické a grafické služby. Nabízíme webdesign, interiérový design, polepy vozidel a výkladních skříní či provádíme strojní vyšíváni na čepice, trika, vesty, montérky a další předměty. Dále zhotovujeme plastické písmo a firemní značky užívané pro označení budov.

8Petráš Martin- Klíčenka

Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů. V nabídce naleznete klíčenky, odznaky, propisky, přívěšky, placky a pravítka. Poskytujeme IT služby. Vaši firmu jsme schopni vybavit výpočetní technikou včetně návrhu a cenové nabídky HW a SW, návrhu, realizace a…

9TamToMy Agency s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
28.října 3388/111, Ostrava - Moravská… Bezdlužná

Tvoříme weby a děláme marketing.

10Live Drive media s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Sládkova 372/8, Ostrava-Moravská…

Live Drive media s.r.o., se sídlem Sládkova 372/8, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 120986, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem…


Marketing – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Marketing v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Marketing najdete 170 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 153 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 51 firem v regionu Ostrava - město.