Marketing – Ostrava - město

1–10 firem z 166 nalezených Filtry

1Úspěšné stránky (Ostrava)80 poboček

Palackého tř. 801, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Profesionální internetové stránky v Ostravě, které vydělávají. Vyrobíme web, který vám bude konkurence závidět. Díky němu získáte posílení brandu, ale i nové zákazníky.

2READY DESIGN, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čelakovského 2055/4, Ostrava-Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti grafických návrhů, fotoprací a digitálního zpracování podkladů. Navrhujeme loga, etikety, obaly, tiskoviny, katalogy, PE tašky a další. Dále provádíme předtiskovou a tiskovou přípravu či kontrolu pro flexotisk, ofsetový tisk a sítotisk i webdesign.

3Malásková Jana, Mgr. - reklamní a marketingové služby2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Gen. Píky 2900/24, Ostrava

Zaměřujeme se na tvorbu internetových stránek či reklamní služby a tvorbu nových i modifikaci stávajících databází s použitím softwaru Microsoft Access. Nabízíme umístění Vašeho reklamního banneru na našich stránkách. Dále vyrábíme reklamní předměty a dárky.

4Žídková Jana, Ing. - Intermenu system2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Nedbalova 2350/8, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti polygrafie a webdesignu. Vydáváme skripta, publikace, sborníky a periodiky. Provádíme barevný digitální a rotační tisk, potisk reklamních předmětu a distribuci tiskovin. Dále vyrábíme panely, reklamní plachty a billboardy.

5Plecháček Aleš, Ing. - AM rekalama

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mládeže 511/8, Ostrava-Hrabůvka Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní reklamní, fotografické a grafické služby. Nabízíme webdesign, interiérový design, polepy vozidel a výkladních skříní či provádíme strojní vyšíváni na čepice, trika, vesty, montérky a další předměty. Dále zhotovujeme plastické písmo a firemní značky užívané pro označení budov.

6Petráš Martin- Klíčenka

Výroba a prodej reklamních klíčenek, dárkových předmětů, propisek a tvorba webů. V nabídce naleznete klíčenky, odznaky, propisky, přívěšky, placky a pravítka. Poskytujeme IT služby. Vaši firmu jsme schopni vybavit výpočetní technikou včetně návrhu a cenové nabídky HW a SW, návrhu, realizace a…

7TamToMy Agency s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
28.října 3388/111, Ostrava - Moravská… Bezdlužná

Tvoříme weby a děláme marketing.

8Live Drive media s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Sládkova 372/8, Ostrava-Moravská…

Live Drive media s.r.o., se sídlem Sládkova 372/8, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 120986, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem…

9Tomáš Popardowski (pobočka Ostrava-Moravská Ostrava)1 pobočka

Tomáš Popardowski, se sídlem Českobratrská 1276/9, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10studio dESIGNbAR - David Sasín

Prokopa Velikého…, Ostrava-Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

studio dESIGNbAR - David Sasín, se sídlem Prokopa Velikého 606/32, 703 00, Ostrava-Vítkovice, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Marketing – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Marketing v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Marketing najdete 166 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 149 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 50 firem v regionu Ostrava - město.